Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szülő megveszi a webkamerá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szülő megveszi a webkamerát, és el sem hiszi, hogy mit csinálnak a gyerekei. Miért ilyen buták a szülők?

Figyelt kérdés
most nem akarok vészmadárkodni, de az a tizenéves, akinek van webkamerája, legalább egyszer a mellét megmutatta valakinek... és most ezt nem saját kútfőből húztam elő, hanem tény... miért ilyen ostobák a szülők? nagyon sok ilyen fiatal lánnyal beszéltem, és nem is kellett komolyabban kérnem, belementek elég durva dolgokba... még mielőtt valami pedofilnak mondanátok, 18 vagyok, és egyszerűen hányok... nehezen tudok akár egy 12-13 éves lányra nézni, nemhogy idősebbre, mert mindig bevillan, milen kis romlott ribancok... :(( miért ilyen sz*r ez a világ... mindegyik csaj ekkora ribanc lenne? de tényleg, 90%-uk, vagy csak az én dumám jó?
2010. jún. 29. 03:53
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja, és most nem arra gondolok, hogy a barátjának megmutatja a lány, hanem pl. netesnek, akivel még soha nem találkozott....
2010. jún. 29. 03:53
 2/18 anonim válasza:
64%
sok helyen már beépítve vagy ajándékba adják a webkamerát.
2010. jún. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem van webkamerám és egyszer nem mutattam meg a mellem senkinek :D 15/l
2010. jún. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
A te dumád szar és nem cseten kéne ismerkedned, mert ott ennél jobbat nem fogsz találni.
2010. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
egyszer fölmentem a chat-re éjszaka,kiadva magamat egy 12 éves lánynak, mert olvastam, hogy olyankor egy csomó pedofil vadászik úgymond fiatal lányokra, és kíváncsi voltam, hogy tényleg így van-e.Amellett, hogy valóban egy csomó pedofil is akart kamerázni, sőt randizni velem, közben sok hasonló korú is elég konkrét dolgok után érdeklődött, többek között közös "maszti" egyenesen bele a kamerába....12-13 évesen :O
2010. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én sem mutogatom magam vad idegeneknek. Bár engem a sok pedofil pasi idegesít hogy folyton azzal jönnek hogy had verhesse ki kamba... hát kit érdekel? mert engem nem! Az ilyeneket el is küldöm. Már jó ideje nem is beszélek ilyenekkel szerencsére:D

17/L

2010. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Én 15 éves vagyok..van barátom..és én szoktam magam mutogatni(de csak neki)..akkor ez is ribancság lenne?:D:D Mindenki azt csinál,amit akar..érezze a tette súllyát és kész,ha meg nem érzi..akkor ez van.Eléggé elfajult a világ ez tény! De már nem nagyon lehet tenni ellene..
2010. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocs! Nem olvastam a válaszod! Én netne nem mutogatom magam..bocs:D
2010. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Mert sokkal egyszerűbb venni egy webkamerát, mint a gyereket megismerni és felvilágosítani. Plusz még le van tudva egy ajándék is. A legtöbb mai szülőre döglőt macskát se bíznék, nemhogy gyereket.
2010. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mert a szülökben az van, h "ááá az én gyerekem úgy sem csinál olyat, ö nem olyan"... aha... mondjuk ha felmész chat.hu-ra 10 emberböl 9 egyböl msn-ezni akar, vagy egyböl a lényegre tér... elég ritka ott normális embert találni... és én sem mutattam meg semmimet webkamba, és nem is fogom...;)16/L
2010. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!