Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl egy érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy érzelmileg bántalmazó kapcsolaton?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolj a sok negatívumra, ne arra, hogy szeretted.
2019. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mi az a része a kapcsolatnak, amin nem tudsz túllépni?
2019. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ide nem szeretném leírni privátban esetleg.
2019. jan. 7. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Irhatsz,egy volt sortársnő...

40N

2019. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Oké, akkor maradunk annyiban, hogy ha úgy érzed, hogy tartósan traumatizált téged, akkor irány a pszichológus.
2019. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sokszor megbántott gúnyolódott rajtam, sőt még az előfordult hogy a szüleivel együtt tette ezt. Mondta rám hogy buta vagyok, és a kapcsolatunk nem ér semmit.
2019. jan. 7. 17:48
 7/13 anonim ***** válasza:
#1 Ilyen bugyuta megoldásokkal nem lehet haladni
2019. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Privát után egyértelmű a válaszom,menekülj előle,ha nem akarsz a híradóba kerülni.. :(
2019. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nekem is önbizalomproblémáim vannak, bár nem ilyen eredetűek, mint nálad, viszont még én sem találtam rá fix és tartós megoldást. Viszont ha valaki ezzel kapcsolatban itt tudna tanácsot adni, azt én is megköszönném.
2019. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké. Ha még mindig zaklat, akkor www.nane.hu
2019. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!