Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, zavaró lenne, ha a barátnőtök eléggé függne tőletek érzelmileg?

Figyelt kérdés
Nem kellene 24/7 vele lenni, maradna időtök mellette a haverokra vagy akár az egyedüllétre is, de ha nem szeretgetnétek/éreztetnétek vele gyakran, hogy fontos nektek, akkor könnyedén össze tudna törni, illetve apró kedvességeken is képes lenne meghatódni.
2018. aug. 30. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Zavarna, ez apaképzavar.
2018. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért pont apakép?
2018. aug. 30. 19:40
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem zavarna. Meg akkor tudnám hogy kötődik hozzám, illetve el is tudnám érni, hogy szüksége legyen rám.
2018. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Hát az nem biztos, hogy jó....


Ez egy idő után már függőséggé válik túlzott ragaszkodáshoz, és hatalmasat sérülhetsz.

2018. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy zavarna, nekem nagyon fontos, hogy gyakorta kimutassuk egymásnak az érzéseinket. Nagyon igénylem, hogy rajongjunk egymásért. Nincs ezzel semmi baj.
2018. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

" ha nem szeretgetnétek/éreztetnétek vele gyakran, hogy fontos nektek, akkor könnyedén össze tudna törni "


Gyenge önkép, megerősítésre szoruló, fontos, hogy érződjön az elfogadás.Ez gyerekkorból hozott érzelmi támogatás hiánya.Nőknél általában apával való szembenállás okozza, mert a férfi fiút várt.

2018. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Zavarni nem zavarna, viszont erősen lecsökkenne a szememben mint nő.

Plusz a legtöbb pasi sztem simán visszaélne vele

2018. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem még tetszene is.
2018. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6

A gyenge önkép még oké, de apám mindig lányt akart. :D

Szerintem ennél kézenfekvőbb magyarázat, hogy akit legutóbb (és életemben először) szerettem, nem jelentett stabil érzelmi támaszt, először közel engedett magához és elhitette, hogy prioritást élvezek mindenki más rovására, majd közölte, hogy mégsem, és rideggé vált, belém táplálta, hogy a világon minden változékony és ingatag. Gondolom, egy új kapcsolatban enyhülne a helyzet idővel, csak a bizalmam elnyerése sajnos nem napok vagy hetek kérdése.


Viszont arra határozottan kíváncsi lennék, hogy szerintetek (szólok most azokhoz, akik nem tartják az ilyesmit jó dolognak) egy egészséges, "ízig-vérig nő" hogyan viszonyul ahhoz, akit a párjának nevez.

2018. aug. 30. 20:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül zavarna.
2018. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!