Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nagyon ciki hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nagyon ciki hogy így "felajánlottam" magam? (lenn sztori)

Figyelt kérdés

van egy srác, és ő nagyon szimpi nekem

eléggé vonzódunk 1máshoz, már 1,5 éve ismerem

soha nem mert még lépni felém, én meg egyszer kicsit spiccesen felhivtam h mit szolna egy kellemes éjszakához?:P

igent mondott, és mondta hörüla határozottságomnak, mert ha rajta múlik soha nem történt vna semmi, mert ilyen témában elég félnk

csak h idő közben rájöttem többet érzek iránta, nem csak kalandnak aakrom:(

az éjszaka még nem történt meg

akkor mégse tegyem meg? de szeretném, mert kívánom őt nagyon csak nem akarom elrontani sem és most ha visszavonnám elég cinkes lenne

ami a ráadás, hogy neki van is egy kapcsolata:( ami mondjuk jó régi és már nem is nevezhető kapcsolatnak, alig találkoznak:(

és most nagyon rosszul érzem magam emiatt


2010. jún. 29. 08:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Én meg jóképű sportos 100kg-s budapesti srác vagyok. nekem is felajánlhatod magad:D:D:D


Egyébként ne búsulj.

2010. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

de nem túl kiábrándítő, hogy egy lány ezt teszi?

de mégis már azért elég rég óta ismerem,h. történhetne vmi:)

2010. jún. 29. 08:48
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Valld be neki az érzéseid
2010. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ne feküdj le vele. hidd el, mindent tönkretenne. inkább mondd neki, hogy nagyon zavarban vagy hogy ilyet mondtál részegen, és figyeld a reakcióját.
2010. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha már megtetted az első lépést, menj végig az úton. Könnyen elképzelhető, hogy ez fogja megadni a kapcsolatuknak a végső lökést, valamint te mint potenciális partner, innentől leszel "számításba véve" nála.

Ha visszatáncolsz, az szerintem gáz, nem szavatartó embernek tűnsz általa.

2010. jún. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz... te bemerted vallani neki, h vágysz rá... :D

szerintem ne feküdj le vele.... én inkább megmondanám neki, h járjon velem és annyiszor lehet velem ahányszor akar.... XD (persze itt szex-re gondolok)

me ha alig találkozik a bnőjével akkor valóüszínüleg nem vágynak egymás társaságára.... és csak 1 ok kell amiért szakítanak....

2010. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Mond meg neki, hogy "bocs h felhivtalak kicsit spicces állapotban és h ilyet kérdeztem tőled, nem akartalak ezzel nyaggatni, de bekell hogy valjam többet szeretnék mint egyetlen éjszaka."


sztem ez megteszi, és ha hasznosnak gondolod, akk lécccccci katt a "hasznosra"

2010. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Előző jól mondta.Ha csak úgy lefekszel vele.És nem érzed jól magad akkor az senkinek se jó.Lehet hogy meg is érezné rajtad.
2010. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

utolsó elötti, 5000 lesz.:DD

am meg beszélj vele, amikor átmegy, h neked ez igy nem megy, és nem cak 1 éjszakát akarsz töle... ha gondolod, abból az estéböl lehet akár 1 átbeszélös este is...:)

2010. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: Hány évesek vagytok?
2010. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!