Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghíztam, de a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam, de a párom nem akarja, hogy fogyózzak. Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
175/82 27L Ráadásul ebből nyolc kilót az utóbbi bő fél évben sikerült magamra szednem. Ne is mondjátok, tudom, hogy elhíztam mint a disznó, a párom viszont egyre erősködik, hogy neki ez mennyire tetszik. Komolyan elképzelhető, hogy beindul attól, hogy nagy seggem és kövér hasam lett? Annyit mondta, hogy már egészen elbizonytalanodtam, és kezdek azon gondolkodni, hogy tényleg nem állok neki fogyózni...

2019. jan. 8. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az egészségem fontosabb lenne mint egy pasi meg a párkapcsolat.
2019. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Azt csináld amit te szeretnél, ne hagyd magad befolyásolni. Ha rosszul érzed magad igy tegyél erte hogy fogyj.
2019. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Lehet feeder/fat fetis van a dolog mogott foleg ha ahogy irtad is "eroskodik" h neki ez mennyi tetszik. Olvass ezeknek utana es kerdezd ki a csavot h most mi van de en kidobnak a fazont. Szentem nala nem minden okes.

A helyedben fogyoznek ne o dontse mar el helyetted h te mit akarsz. Ez a te tested ha fogyni akarsz akkor ne gatoljon benne plane ha tenyleg annyira szeret.

2019. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az... Olyan jó hogy ennyire tetszem neki, csak nem értem miért pont az jön be neki hogy elhíztam
2019. jan. 8. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban te legyél elégedett magaddal. Nem másoknak élsz, hanem saját magadnak. Nem másokért születtél ebbe a Világba, hanem csakis önmagadért; szóval ne másoknak ugrálj. Te mindenképp érezd jól magadat a bőrödben , a párod is biztos örül, ha boldognak érzed magad. És ha mellette boldog tudsz lenni, meg tudod élni önmagad. Hogyha ki tudsz teljesedni, és ragyogsz mellette. Vagy találsz majd olyan partnert, akinek mindenhogy megfelelsz. Egyébként az sem mindegy, hogy hogy mondta, tehát pl lehet, hogy azt akarta kifejezni vele, hogy neki te húsosan is tetszel, tehát őmiatta, az ő kedvéért ne fogyózz, mert jó vagy úgy neki, tehát hogy az ő szempontjából szükségtelen , mert ő így is, úgy is szeret. Ha meg a párod szeret, biztos fontos neki is a te boldogságod, hogy elégedett legyél magaddal. Ez a te tested; akkor tudsz életteltelien ragyogni, ha úgy nézel ki, ahogy te szeretnéd. :)
2019. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
*És annak ő is örül, hogyha ragyogsz, és ki vagy virulva, mert ha látszik,hogy elégedett vagy magaddal, az még pluszban vonzóvá tesz, tehát fokozza a vonzóságot, olyan üde látvány lesz, meg nagyon jó lesz a kisugárzásod, és boldog és kiegyensúlyozott leszel:) És merhetsz úgy öltözködni ahogy akarsz esetleg; nem kell pl takargatni, hogyha pl esetleg szégyellnéd magad, szégyenérzeted lenne a némi hájka miatt. Tehát legyél boldog, ő sem várja el tőled egész biztosan, hogy boldogtalan legyél. Ő szeret téged, azért van veled, különben nem lenne. Külsőleg is meg belsőt (lelket) illetően is szeret. Kötődik hozzád, ő a társad. Te is azért vagy vele, mert ez kölcsönös.
2019. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Vagy pl nem tudom, hogy elvárja-e , hogy ne fogyj le. Mert akkor lehet, hogy nemigazán szeret téged. De ha viszont látod rajta, hogy szeret, hogy imád, hogy elfogadja azt is, ha lefogysz, elfogadja azt is,ha nem fogysz le... :)
2019. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak ízlése nem egyforma. Vannak, akik a teltebb nőket kedvelik.
2019. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!