Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti mit szolnatok ha a)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit szolnatok ha a) baratnotok b) egyejszakas kalandotok arra kerne hogy nyaljatok ki a feneket?

Figyelt kérdés

De ugy hogy rendesen a lyukat szoval nem csak siman a fenekemet ertitek...

Mert az a helyzet hogy ez nekem nagyon bejonne de eddig meg feltem mindegyij pasimat megkerni erre maguktol meg nem csinaltak... mennyire lenne gaz ilyet kerni?


2018. dec. 29. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Igaz nem pasi vagyok, de nekem a férjem szeretné nekem, de engem nem vonz..
2018. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csináltam már
2018. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Barátnőnek nagyon szívesen, de egy éjszakásnál pedig maximum, ha nagyon ápolt ránézésre is. Nem csak a fenék, hanem maga a lány.

32 F

2018. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem finnyáskodom,tövig nyalom,illetve meg is dgm a nyelvemmel a popsilyukat.
2018. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ápolt akkor igen 😜😜
2018. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

A barátnő) minden gond nélkül. Tettem is már

B egyéjszakás) {ilyen még nem volt, és nem is valószínű, hogy lesz} a lánytól függne. Meg egy közös zuhanytól

2018. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Én megtenném neked, ha neked ez a jó. Gondolom te is megtennéd, ami nekem jó, vagyis, hogy leszopiznál meg lenyelnéd a spermát cumi végén. Szerintem alap, hogy a másik elvárásait megcsináljuk, mert attól lesz igazán jó a szex. Az ápoltság meg mindkét fél részéről fontos alapból is.
2018. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem barátom szerencsére keres nélkül csinalja mindig. Imádom nagyon jó mindig 18L
2018. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem különösebben izgat a dolog, de ha a barátnőm szeretné megcsinálnám neki. Egyéjszakásnál tuti nem, max. ha már egy ideje szexkapcsolatban vagyunk.
2018. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 StevenUp ***** válasza:
Engem se túlzottan izgat de ha a barátnőmnek ez lenne a kérése akkor szívesen
2018. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!