Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy fiatal 22 év körüli nővel akinek van egy gyereke? Titeket férfiak zavarna hogy van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Ez a lány nagyon kedves és nagyon szép is, mindig ad magára.
2019. jan. 9. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Soha.
2019. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Persze szeretnék életem végéig másnak a gyerekére vigyázni.
2019. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Kövezzetek meg, de fel nem fogom hogy az emberek minek vállalnak gyereket ennyire fiatalon, úgy hogy a körülmények sokszor baromira nem adottak (stabil párkapcsolat, anyagi dolgok, gyes/gyed, esetleg egyéb más segítség mint rokonok, barátok de az már extra).

Fel kéne fogni hogy ez nagy felelősség és manapság az emberek nagy része 20on1-2 évesen még nem tart ott. De persze szülni kell...

2019. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Ő összejönne egy 22 éves férfival, akinek van gyereke?

Ha nekem lenne, nem zavarna vlsz. De minthogy nincs, inkább nem.

2019. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is elég fiatalon válaltam gyermeket (25 N), anno, viszont már férjnél voltam, 2 egyetemmel es mas diplomákal a zsebemben stabil munkahelyel. A probléma az hogy,a volt férjem megcsalt és 1 even belül felesegul is vette azt a not akivel ezt tette, en 27 évesen maradtam egyedul egy 2 éves gyermekkel. Most egy es fel eve van egy csodalatos parom, akivel nagyon jol megvagyunk es az élet ajandeka szamomra. Nem latam soha azt h miert kene én szegyenkeznem vagy kevesnek tartsam magam emiatt.Azt akartam mondani ha a lany, szep, intelligens, stb lehet siman nem volt szerencséje az életben. Mi sokat veszekedtunk a volt ferjemel es kozos volt a gyermek, a mostani parommal nagyon harmonikus a kapcsolatunk, vita mentes, es a gyermek nem kozos. Szoval minden eset mas.
2019. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

a szerelem elvakítja a leányzót....a fiú körül rózsaszín pillangók repkednek....megtörténik az első csók de nem tudnak leállni....a fiúcskának már áll a fa**sza...a leányzónak már nedves a puncija....b**asszki nincs óvszer mondja a fiú....nem baj akarom szeretlek életem szerelme vagy....nem lesz gond...ha pedig gyermek lesz felneveljük és boldogan élünk míg meg nem halunk...


Én vagyok a legboldogabb ember a világon mondja a lány....


Kis idő elteltével....anyuuuu nem jött meg b**assza meg nem jött meg....a k**úrva életbe!!!!

Nem baj kislányom ha baba lesz akkor baba lesz majd összeköltöztök és minden rendben lesz....


A fiú majd ki ugrik a bőréből bébi bébi bébi szerelmem jujj dejóóóóóó!!!


9 hónappal később....decukiiiiiiiii menjünk vásárolni édibébi ruhákat és színes cuccokat!!!! De szívem nincs rá lóvém....nem baj szülők adnak....és boldogan éltek míg rá nem jöttek, hogy ezt jól elk**úrták....

2019. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem...keress olyat akinek nincs 22 évesen gyereke...szerintem vannak bőven
2019. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Én csak akkor jönnék össze olyannal, akinek gyereke van, ha nekem is van.
2019. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

#5 Diplomákkal és nem tudsz írni? Az kemény.


Nem.

2019. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Az előző barátnőmnek is volt egy 5 éves gyereke. Nekem nem volt vele problémám, és sok hasznos dolgot tanultam ebből az életszakaszomból. Ha újra készen állnék egy kapcsolatra, akkor ez egyáltalán nem zavarna!
2019. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!