Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek visszautasitás jeleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek visszautasitás jeleinek vehetők vagy nem feltétlenül? Én lennék túl rámenős?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy nálam pár évvel idősebb lányt. Nagyon tetszik és szimpatikus az elejétől kezdve. De nehéz rajta ki igazodni. Nagyon kedves és közvetlen velem, de amikor próbálom kifejezni hogy szimpatikus és hogy szeretném jobban megismerni akkor elutasító. Ilyenekre gondolok hogy pl nem adta meg a telefonszámát és többnyire elhúzódik ha meg akarom érinteni.de máskor meg úgy veszem észre hogy kedvel. Jót beszélgeünk szemembe néz mosolyog. Szerintetek lehet nála esélyem? Vissza kellene vennem és hagyni alakulni? Konkrétan elhívni még nincs bátorságom nem tudom mennyire venne komolyan fiatalabb is vagyok tőle 5 évvel.

2019. jan. 9. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Visszaitasitasnak vehető.

Simán kedvelhet, semmi ellentmondás nincs benne. Sok olyan embert kedvelünk, akivel nem akarunk parkapcsolatot.

2019. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

Pesten csak insta,snapchat ,viber vagy messengeren uzenetezunk. Telefont senki se hiv,ne legy hulye.

Az elejen levo tapizas bunkosag.

Vagy elhivod talalkozni vagy pattintani fog. Mi nem szoktunk sokaig uzenetezni. Ahhoz tul sok a jelentkezo.

N

2019. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy beszélgetés közbeni mosolygás nem jelenti azt, hogy bejössz neki. Csupán annyit tesz ez, hogy jó veled beszélgetni, szimpatikus vagy, mint beszélgető partner. Egy kedves mosolyt ne tévessz össze azzal, hogy kedvel téged. Amúgy meg visszautasított, engedd el.
2019. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Visszautasít téged. Idősebb nálad, felejtsd el.
2019. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát... pár hete... megy az idő. Nekem is az a gyanúm, hogy kedvel, de látja, hogy te többet akarsz, és ezért elutasító. Ennek a végére kell járni, mert ebből szoktak lenni a hónapokig tartó felesleges rajongások, ami időpocsékolás. Hívd el valahová, tedd egyértelművé, hogy -hogy nézel rá, és majd helyre igazít, és eldől, hogy merre tovább. Ez teljesen normális szituáció, nem csak veled történt már ilyen, a lényeg az, hogy ne húzd az időt feleslegesen!
2019. jan. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus példája annak hogy bír téged vagy legalábbis elvisel de a korod miatt nem fog rád sosem úgy tekinteni. Ezek tipikusan annak a jelei. Szerintem vedd a lapot. Tapasztalatból mondom.
2019. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony barátzóna.
2019. jan. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elég egyöntetű válaszok. Köszi mindenkinek.

De bír engem ez a lány érzem rajta. Ma is összefutottunk. Akár hányszor találkozunk jó kedvedre derít olyan jó ránézni árad belőle a kedvesség nagyon jó kisugárzása van. Nem akarom feladni. Ma mondtam neki hogy nagyon örülök hogy megismertem őt azt mondta ez kölcsönös.

2019. jan. 10. 22:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk.igy jobban belegondolva ni mást is mondhatott volna erre..
2019. jan. 10. 23:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd el randira vagy bejön vagy nem de legalább tisztán látsz.
2019. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!