Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, hogyha erős lelki és fizikai vonzalmat èreznétek valaki iránt (évek óta), akinek már családja van?

Figyelt kérdés

Voltak már férfiak az életemben, szóval nem rá vártam, mint egy elvarázsolt királylány..


Tehát mindent megtettem, hogy elfelejtsem, de mèg mindig nem közömbös számomra. Mintha egyre biztosabb lennék benne, hogy őt szeretem...


Elég sokszor látom, ezt nem tudom elkerülni.


A napnál is világosabb számomra, hogy nem lesz köztünk semmi, viszont a gond az, hogy egyre nehezebben élem meg a hétköznapjaimat, nem tudok már semmire sem figyelni.


Ha megtudná, hogy ilyen nagy hatással van rám, akkor azt nagyon szégyellném és nem is akarom, hogy megtudja. Azt szeretném, ha boldog lenne a családjával...

Ez eddig oké, de hogyan kéne összeszednem magam?


Fél évig még tuti látom minden nap, de utána már lehet nem. A lényeg ennyi.


2019. jan. 10. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Idővel rájössz,hogy nincs értelme ezen rágódni,és továbblépsz.
2019. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kizárásos alapon egy munkatárs..én beszélnék vele. Őszintén. Talán továbblépni is könnyebb lesz. De férfi vagyok, férfiaggyal gondolkodom. F, 49
2019. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen helyzetekben segit ha atgondolo hogy mi lenne ha semmi nem akadalyozna meg hogy egyutt legyunk. Ugye hogy nem is olyan kulonleges es exkluziv a vonzalom mar?


Az is segithet ha belegondolsz hogy pl egy csalad mellet sokszor nehez megtartani a tuzet, mindenki elfoglalt stb sok ferfi ferre kacsintgat. Ezt onnan is tudom hogy 5 ferfival dolgozom akinek ind van felesege/baratnoje es rengeteget beszelnek arrol hogy melyik baratjuk csalja eppen a feleseget.


A legtobbet szerintem az segit ha valaki olyannak adsz eselyt aki szingli. Komolyabb vagy lazab dolgokra is es garantalt hogy nem is fogsz a fenti illetore gondolni mar.

2019. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős... Hasonló helyzetben vagyok némiképp én is hosszú ideje, csak itt nincs család még. Ugyanezek az érzések.


Az is igaz, hogy amikor belegondolok, hogy együtt vagyunk és el kéne viselnem a negatív dolgait, már megtorpanok én is. De ez ilyen hullámvasút, hol előtör bennem a semmiből, vagy azért, mert találkozunk. Hol meg jobb és elcsitul.


A teljes kizárás segít nyilván a legjobban. Én is emellett döntöttem, de nagyon nehéz és a véletlen összefutások ellen meg nem tudok tenni..


Egyébként ha ennyire magával ragadt, gondolom nálad is adott félreérthető dolgokat. Nálam is volt 1-2 ilyen, amiből mintha érezném, hogy ő is ugyanígy van velem, de az is benne van a pakliban, hogy talán csak a sajt érzéseim miatt látok bele ennyit. Bár 1-2 konkrét dolognál nem tudom elképzelni, hogy csak baráti gesztus pl. Nekem emiatt sem sikerült lezárnom magamban.


Egy hete jó volt, rám is pont ma tört rám erősen ez a fájó érzés. Néha azt kívánom, bárcsak soha nem ismertem volna meg..


De nekem pl elegem lett ebből a szenvedésből, így már inkább nem is érdekel mi van a másik fejében. Ilyenkor az segít kicsit, ha arra gondolok, hogy:

A) Lesz ebből valaha valami? Lépni fog felém, otthagyj a a párját? - Nem. Akkor ne emészd magad miatta.

B:) A negatív dolgai változatlanul meglennének mellettem is. Valószínűleg nem is passzol úgy hozzám, szétmennénk.


Ez utóbbi 2 kicsit visszahoz ilyenkor a valóságba és megöli az idióta reménykedést.

+C: a konstans kerülés amikor csak teheted. Ismerkedj másokkal.

2019. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!