Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagy tisztában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy tisztában a pároddal kapcsolatos dolgokkal?

Figyelt kérdés

Milyen ételt szeret? Mit nem?

Mi a kedvenc itala, mi az amit ki nem állhat?

Milyen zenéket szeret, ki a kedvenc előadó?

Milyen filmeket?


Számon tartjátok ezeket? Mennyire ismeritek a párotokat? Leírnátok, hogy mennyire ismeritek a párotokat és mióta vagytok együtt.


2018. aug. 19. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekre mind tudok válaszolni. Nincs listám ezekről nyilván, de figyelek arra, amit mond és amit tesz. Ilyen szeret-nem szeret témákban elég jól ismerek, a múltjáról kevesebbet tudok, még nem nyílt meg bizonyos dolgokról (pl miért váltak el a szülei), én pedig nem erőltetem, ha majd akarja, elmondja. Decemberben leszünk egy éve együtt.
2018. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket kb 2 hét után tudtuk egymásról, alap dolgok. 10 éve vagyunk házasok, szerintem nem tudnál olyat kérdezni, amire nem tudok válaszolni. 😊
2018. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rántott csirkemell hasábkrumplival. Túl sok gyorskaját, tortellinit nem.

Zöld tea, cider, narancslé, sört rühelli.

Nagyon vegyes, sok jól sikerült számot szeret, minden műfajból. Retröt is frisseket is. Olyan előadö, akitől to bbet is kedvel, az Lana del Rey, Pink Floyd például.

Akció, vígjáték, világháborús.

Szóval szerintem jól ismerem, lassan 3 éve együtt.

2018. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Eeket a dolgokat a haverjaimról is tudom, nemhogy a férjemről.
2018. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez alap, sőt a wow-os, meg gamer dolgaival is 95%-ig helyben vagyok, mert mindig mesél róla :D
2018. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!