Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy csak azért fogom rávenni magam egy párkapcsolatra, hogy többet ne nézegessem a lányokat?

Figyelt kérdés

Marhára unom, hogy bármilyen fontos gondolatmenet közben meg tud állni az agyam egy csinos lánytól.

Gyakorin vagyunk, szóval leírom, hogy nem, még véletlen sem a takaratlan testrészeken akad meg a szemem hanem ilyeneken mint önzetlen gesztusok, szép szempár, visszafogott öltözet, stb.

Kétszer voltam eddig szerelmes, nyert ügyem lett volna mindkettőnél de időhiány miatt nem léptem meg a dolgot, viszont egy megfigyeléssel gazdagodtam, mégpedig azzal, hogy mikor beleszeretek valakibe akkor csak ő tud érdekelni, nem "zavar be" senki.

Tudom, nagyon fura de most hideg fejjel úgy érzem, hogy ez az egyetlen érvem a társas élet mellett.

Szokatlan leírni is de csak ebben a két életszakaszban éreztem azt, hogy jólesik beszélgetni lányokkal, nem volt ott az a belső huza-vona, hogy most ki akar kitől és mit, hanem nekem megvolt az egyetlen fontos lány és a többi nem érdekelt csak mint embertárs.

Szóval jólesett megnyílni nekik is, jó volt megismerni azt a sok-sok merőben más észjárást, stb..

Kérdés,hogy ez okés, hogy kb semmi más nem vonz a szerelemben csak ez a kötött szabadság..nem tudom jobban kifejezni


2019. jan. 12. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Brilliáns gondolatmenet...
2019. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondolom hogyan gondoltad :)
2019. jan. 12. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

"meg tud állni az agyam egy csinos lánytól"

"időhiány miatt nem léptem meg a dolgot"



Nézd, nem fog tetszeni, amit írok, de szánalmasan egyszerű és gyerekes vagy. Inkább fel kéne nőni érzelmileg, mert amit most tervezel, az is, az "időhiány-alibi" is és az is, hogy a herédben van az agyad, jellemzően egy érzelmileg éretlen kölyökre vall. Ha ilyesmik jelentenek számodra problémát és ezek döntik el, mit akarsz a másik nemtől, pszichológust keress, ne barátnőt.

2019. jan. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El bírom képzelni milyen nők állnának össze egy ilyen agyhalottal.

Bár kétlem, hogy a kérdező valaha látott nőt..

2019. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!