Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összefügg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összefügg a kettő? Hármasban szex és megcsalna valakivel?

Figyelt kérdés
Felvetettem h vmikor TALÁN kipróbálnám..persze a fiúk ált. belemennek, így ő is.Felhoztam h akkor meg is csalna,ha már ezt bevállalná, azt mondja h nem, nem függ össze a 2. Szerintetek?
2010. jún. 29. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha Te hoztad fel, akkor szerintem nincs kérdés. Ő kérdezhetné ezt.
2010. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lányról lenne szó, és ott van a TALÁN!Légyszi a kérdésre válaszolj:/
2010. jún. 29. 13:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát... ha te hoztad fel a kérdést... és előtted csinálja, akkor neked kell eldöntened, hogy ez megcsalásnak számít-e. De ha arra gondolsz, hogy a tudtodon kívül is kipróbálná valakivel, az megcsalásnak számítana. Szerintem ha te is ottvagy, és mindketten belementetek, akkor az nem megcsalás. Ennyi erővel te is megcsalod őt, amikor hármasban csináljátok...
2010. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy megcsalna-e, ha már ebbe belemenne...(úgy értem h nem amikor hármasban csináljuk, hanem "normálisan" kettesben egy lánnyal....)
2010. jún. 29. 13:57
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet h hülyén írtam ki :) szóval nem arról van szó, hogyha hármasban csináljuk az megcsalás-e, hanem, hogyha ebbe belemegy egy srác, akkor megtenné a megcsalást is?
2010. jún. 29. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:
tök nem függ össze a kettő....de te megcsalnád ha már felhoztad?????(lehet azért ment bele mert nem akar elveszíteni....)
2010. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, melyik fiú nem lenne benne?:) Ez nem egyenlő azzal, hogy megcsalna ezen a dolgon kívül bármikor is:)Ez egy hármas dolog! Ez sokakat izgat és nem függ össze a megcsalással, de ha veled nem nagyon foglalkozna és látnád rajta,hogy a másik csajt jobban ..... akkor elgondolkornék a szakításon
2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy belemenne:D (előző előzőnek)
2010. jún. 29. 14:04
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és nem csalnám meg!amúgyis lányról van szó, nem vagyok leszbikus :D
2010. jún. 29. 14:05
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, azt írtad h belemenne:) hát, sztem nem függ össze a kettő h azért megy bele, mert nem akar elveszíteni :D miből gondolod ezt?:D nem fiú van benne, nem vágyom másra és nekem nem olyan fontos csak felhoztam
2010. jún. 29. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!