Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhat az ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhat az ember, ha megtalálta a tökéletes lányt?

Figyelt kérdés

test (főleg azok a mellek, nyami), lélek, meg minden tökéletes

enyém volt, de már nem az enyém, és én ezt nem bírom és nem tudom elfogadni

hát mit tegyen az ember?

élete végéig üldözze őt a szerelmével?


2010. jún. 29. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vonat után ne fuss ami nem vesz fel.

Miért nincs a mai srácoknak tartása? Becsület = 0

2010. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 spsux ***** válasza:
0%
tarkónlövés...
2010. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Mit tegyél?Add föl!Most már én nyalogatom a csodás melleit.
2010. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha azt mondta vége...akk vége....lehet mégsem ő volt az igazi.....nekem egyszer azt mondtáák h vonat,busz és pasi után sose fussak mindig jön másik...a te esetedben ez kicsit más de...sztem nagyjából követhető....

sztem még mindig jobb ha egy fiú fut egy lány után mintha egy lány a fiú után......sőt sztem néha még jó is.....sok fiú oda sem mer menni a lányokhoz.....sztem...18/L

2010. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen férfiakat...életük végéig sírnak a lány után.Az egyikük már 4éve nem volt nővel,de még csak nem is hívja fel azt akire vár,csak lesi mikor fel száll a buszra.Marhára romantikus ahogy tönkre teszik magukat.Az meg a másik véglet,hogy a pasi folyatja a nyálát egy csaj után,közben más csajokkal jár,és közben az aktuális partnert a másik lány nevén szólítja,meg hasonló.Hm...egészségesebb elfelejteni
2010. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ó, én teszek az ügy érdekében, nem is keveset, csak már szóba nem áll velem a lány.
2010. jún. 29. 14:20
 7/11 Beatrix17 ***** válasza:
Ezek szerint,neki nem te vagy az igazi!Tehát olyan nagy őt kell találnod,akinek te vagy a másik fele...Hisz mindenkinek megvan a párja!-csak győzd kivárni
2010. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha a lány nem kiváncsi rád fogadd el, pár napja irt egy srác hogy irogatot leveleket a bnöjének és a lány feljelentete zaklatásért...
2010. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jézus! hát ez nem semmi!!
2010. jún. 29. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem azt mondom h az őrületbe kell kergetni a lányokat,csak annyi h néha jól esik a lányoknak is ha kicsit futnak utánuk....és lehet h néha eléred a célod ,de ha azt mondja h vége akármit is csinálsz, akk jobb elfelejteni....
2010. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!