Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől tudja az ember azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől tudja az ember azt hogy megtalálta-e az igazit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt az ember vagy érzi vagy nem.
2009. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De szokott lenni olyan is, amikor azt hiszed, hogy megtaláltad, közben csak a szerelem miatt érzed így, és nem is így van.
2009. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor sehonnan se lehet tudni.
2009. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt akkor is érezni lehet. főleg ha elmulik a szerelmi mámor. sajnos, én most jöttem rá h a mostani parom nem az igazi.. de szakitani nem tudok. ugye milyen rossz? :S
2009. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy testileg-lelkileg összestimmelnek. hasonló a gondolkodásuk, kiegészítik egymást, mindenben segítenek egymásnak.
2009. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megtaláltad az Igazit:

Amikor hosszú évek után is remeg a térded, ha a szemébe nézel.

Amikor várod a percet, amikor hazaértek és átölelitek egymást.

Amikor nem kell végigmondanod a mondatot, ő be tudja fejezni, és neki sem kell végigmondania a mondatát, te be tudod fejezni.

Amikor úgy érzed, hogy bármikor szülnél egy gyereket.

Amikor úgy érzed 14 óra vajúdás után, remegve az átélt dolgoktól, össze-vissza varrva, a karodban tartva a gyermeketeket, azt mondod, hogy bármikor újra szülnél vele, neki.

Amikor tudod, hogy 50 év múlva is gyönyörűnek fog látni.

Amikor tudod, hogy 50 év múlva is gyönyörűnek fogod látni.


Ez volt a szentimentális, érzelgős része.



Amikor nem fordítod reggel el a fejedet a szájszagos puszitól/csóktól.

Amikor úgy tudsz a vécén trónolni, hogy közben simán beszélgetsz vele.

Amikor a férfi lazán lemegy a boltba tamponért.

Amikor a férfi önként vállalkozik a nyakig szaros gyerek tisztába rakására és a művelet közben nem öklendezik! (ellentétben veled!)


Én megtaláltam. Nem is eresztem :)

2009. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17:21 GRATULÁLOK! További sok boldogságot !
2009. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
utolsó hozzászólo ha te ilyet találtál minden elismerésem, legötbbe van valami de sok szem hülyeség, pl ez a tamponos cucc, nagyon kevesen mennének le érte férfiak közül, ha így lenne az emberiség kb 7%a találtam meg az igazit:) soknak van értelme de nem mind létfontosságú, jómagam nem hiszek ebbe a tökéletes pár dologba dehát kinek mi
2009. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
bocs nem ucsó hanem 17:21 s
2009. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha szerelmes vagy, úgyis azt hiszed, hogy megtaláltad az igazit. Különben nem vagy szerelmes :)

Csakhogy az ember nem egyszer szerelmes az életében... akkor végülis vagy több igazi van, vagy nem tudhatod sosem, hogy ő pont az-e. Na meg ha az is, hogy te az vagy-e neki...

Bocs a problémafelvetésért, de összességében szerintem sosem tudhatjuk :) :S

2009. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!