Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a nőről/helyzetről? (leginkább lányok/nők véleménye érdekel)

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszú lesz, csak türelmes emberek olvassák el.

32 éves férfi vagyok, új munkahelyemre busszal járok (nem, nem én vagyok a buszsöfőr) és hazafelé menet feltűnt szép szőke lány, akit 2-3 naponta láttam a buszon. 28-30 körüli, láthatóan munkából jár ő is haza, nagyon szimpi.

Következő szituációk alakultak ki:

Néhány "találka" után észrevette ő is, h észrevettem, elkezdtünk szemezni. Olyan is volt, h úgy szállt le a buszról, h nem a hozzá közelebbi ajtón, hanem felém jött és hosszan a szemembe nézett. De nem adott semmi jelet, h neki most tetszik, v ellenére van ez a helyzet, olyan hideg semleges arccal szemeztünk.

Volt olyan is, amikor párommal (aki nő, bár a mai világban már ez sem egyértelmű) együtt jöttünk haza munkából és tőlem függetlenül megállapította, h "nézd már milyen szép az a lány". Olyankor a lány nem szemezett.

Volt, amikor csak a párom találkozott vele a buszon, mesélte nekem, h alaposan megnézte a lányt, de neki ez láthatóan nem tetszett. Máskor meg csak simán átnézett a páromon mikor meglátta. Tehát láthatóan felismerte, de nem vett róla tudomást.

Nekem az volt a vágyam, h milyen jó lenne beszélgetni vele, h az a fél órás hazafelé út kellemesebben teljen. Semmi más tervem, vágyam nem volt, hangozzon ez bármilyen hihetetlenül is, semmi félre-dugesz, félre-orál, félre-anál, félre-stb.

Na, egyik délután mellém állt a szerencse, felszálva a buszra, pont volt mellette hely. Megkérdeztem h leülhetek e mellé és meglepetésemre, kifejezetten örült neki h így megszólítottam. Utána az utat végig dumáltuk. felszabadult, könnyed volt, mindenféléről beszéltünk. Olyan benyomásom volt, mint aki már régóta erre készült, v már régóta barátok lennénk. Olyan dolgokat is elmondott magáról, amiket csak jó ismerőseinknek szoktunk. Aztán úgy váltunk el, h legközelebb is biztos összefutunk.

Pár nap múlva megtörtént a legközelebb, de nem egészen úgy, ahogy gondoltam. Nem volt hely mellette, odaálltam mellé h beszélgessünk, de nem akart. Kedvesen köszönt, válaszolt a "hogy vagy ma" kérdésemre, aztán visszabújt a telefonjába, egyértelműen jelét adva, h most nem akar velem beszélgetni.

A következő 2-3 "találka" hasonlóan sült el, láthatóan kerülte a társaságomat, köszönt, de ennyi.

Amikor viszont a párommal szálltunk fel a buszra, akkor láthatóan nem akart köszönni, mintha nem is ismernénk egymást, de amikor ráköszöntem, akkor azért kedvesen visszaköszönt.

Egyik alkalommal viszont fura dolog történt. A pasijával volt ott, ahol én szoktam felszállni, láthatóan szándékosan voltak ott, hiszen mikor megjelentem, párom is velem volt, akkor hirtelen messziről elindultak felém és mellettem megálltak. Köszöntem, visszaköszöntek. A buszon egymással szemben ültünk néhány sor különbséggel és láthatóan rólunk beszéltek, ez még nekem is feltűnt, nemhogy a páromnak. A srác láthatóan úgy nézett rám, mint a véres rongyra, a csaj semlegesen.

Utána soha többé nem láttam a lányt a buszon.

Aztán eltelt pár hét és megint érdekes dolog történt. a párom 2 alkalommal is találkozott a lánnyal a fogorvosnál és beszélgettek. A párom elmesélte nekem, h a lány feltűnően kedves volt a párommal, nem idegen embernek kezelte, hanem mintha régóta ismernék egymást. Utcán is találkoztak már, akkor is kedvesen köszönt a páromnak.

Legutóbb egy cipőboltban futottunk össze, én az én párommal, a lány az ő párjával (párcsere kizárt). A srác ismét úgy nézett, mint aki meg tudna ölni egy fél pár cipővel, a lány pedig igyekezett úgy tenni, mintha észre sem vett volna minket, de azért láttam h odapillant a kis huncut. Tehát nem is köszöntek, de csak mert próbáltak elkerülni minket.

Utolsó (de tényleg) érdekesség. Pár napja párom véletlen megtalálta őt a fészbukon. A pasija már akkor megvolt neki, mielőtt mi elkezdtünk szemezni.


Mi a véleményetek a történtekről?

Csak azért érdekel, mert egy csomó ellentétes dolog történt és nem tudom hová tenni.

Köszönöm, aki vette a fáradtságot és végig olvasta és még a véleményét is leírja.



2019. jan. 14. 07:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Jobb lenne, ha mindketten szakítanátok és összejönnétek. Ez így túl sok cirkusz.
2019. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
A lány párja szerintem egy betegesen féltékeny alak, amit valamiért ez a nő eltűr.
2019. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Azt,hogy a csajnak komoly gondjai vannak mentálisan.Elejétől kezdve ilyen dolgok forogtak a fejemben.Nem leszek népszerű ezzel,de ezt gondolom.Röviden,velősen.
2019. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Defektes a nő. Nem kicsit. Ha valakivel kialakul egy jó viszony ad hoc, utána miért lesz elzárkózó hirtelen? Buszon a telefonba bújásra értem. Szerintem bejossz neki, maga sem tudja ezt hova tenni, a féltékeny partnere megérzi rajta, hogy valami nem oké nála emiatt és befenyíthette, nehogy másfelé kacsintgasson a nő. Talán ezért is történt a hirtelen fékezés részéről. Az, meg hogy gyilkos szemmel nézett rád a hapek, ha volt olyan amatőr a nő, még be is vallhatta neki, hogy agyal rajtad.
2019. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Az a véleményem, hogy egy büdös kis senki vagy. A párod mellett más lánnyal szemezgetsz, meg “meghalsz azért, hogy beszélgess vele”, meg egy ekkora kérdést is képes vagy kiírni róla? Szánalmas vagy.


A lány pedig valószínűleg azért nem beszélt veled többet, mert ő is rájött, hogy párod van, mégis mással kacérkodsz és lehet felfordul a gyomra az ilyen emberektől. A barátja is ezért nézhet rád úgy, mint egy darab szarra.

2019. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Egyébként igen, tényleg undorító, hogy az emberek partner mellett ilyeneket csinálnak.


#4

2019. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Még egészen komolyan is vettem a kérdést addig a pontig, hogy "Volt olyan is, amikor párommal (aki nő, bár a mai világban már ez sem egyértelmű) együtt jöttünk haza munkából.)


Wtf?!


Neked párod van, van egy társad, és te a buszon ácsingózva csorgatod a nyálad szőkék után vagy ez most mi?

Meg az is, hogy együtt lesitek, meg beszélitek ki a pároddal? Ti valami perverzek vagytok akik harmashoz kerestek személyt vagy mi? Ez az egész sztori beteges.

2019. jan. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
Ha olyan nagy gondot okozott volna a lánynak,h kérdezőnek párja van,akkor nem kellett volna fél órás út alatt a magánéletét kiteregetni.Ha nem akar,de nem tud elutasító lenni(amit kétlek a későbbi viselkedése alapján) akkor felszínesen beszélget,de nem osztasz meg a mádikkal olyan dolgokat,ami enntire magánjellegű. Ennyit erről.Az első nagy beszélgetés előtt már látta a csaj,hogy barátnője van kérdezőnek.Mit gondolt a hùga?Aztán dumálás után hazament,és leesett neki,hogy a nője?Persze(3)N
2019. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 Szerintem ebben a történetben a kérdező és a buszos csaj is egykutya, nem tudnak hűségesek lenni :D
2019. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem túlgondolod.Attól,hogy valaki beszélget valakivel,néha rádnéz,még nem jelent semmit.Szerintem azért is jelent meg a pasijával,hogy tudassa veled,hogy csak beszélgetett veled és kész.Amúgy nem értelek,a párod meg végképp...mire jó ez az egész?
2019. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!