Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Főleg őszinte, reális véleményeket várok leginkább csajoktól!

Figyelt kérdés

Ha van egy 17-18 éves srác, aki saját keresetéből fizette ki a jogosítványát(150k), autóját(500-600k(kép lenn)) illetve tartja is fönn azt ?

- Kötelező biztosítás(25k), súlyadó(5k), teljesítményadó(20k), átírási költség(egyszeri költség(100k)), és a NAPI szintű tankolás(2k/NAP).


Tehát ezeket mérlegelve, az az ~500k-s autó nagyon nem annyiba kerül.


Ezeket mérlegelve mi lenne a véleményetek egy ilyen srácról, aki a nullából(a szülei képtelenek segíteni) érte el ezt az egzisztenciát ?


-Szánalmasnak találnátok, mert mondjuk egy 15éves autója van, ami 'ócska', 'ősrégi' ?


A kép:


[link]


Köszi! :)


2013. ápr. 7. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
k minek a rövidítése?
2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez nem a te kocsid, nem is magyar rendszámu és a kép sem magyarországon készült
2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
NEm tartanám szánalmasnak. Önálló, és ez jó.
2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1k = 1,000,- HUF
2013. ápr. 7. 18:38
 5/17 A kérdező kommentje:
A kép csak illusztráció ..
2013. ápr. 7. 18:38
 6/17 anonim ***** válasza:

nem találom szánalmasnak :)

de nem tudom, mit vársz, milyen választ adjak? szimpatikus hozzáállás, szép, hogy ezt elérte, ennyi...

2013. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem sumákolásból szerezte meg mindezt, érte el akkor nincs ezzel semmi gond. Csak tudod, becsületes munkával ezt nem lehet könmnyen elérni.
2013. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Természetesen csak legális, becsületes módon, mert mondjuk ez a srác egy ilyen családba született, ahol ezt látta, ilyen nevelést is kapott.
2013. ápr. 7. 18:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok neki. És egyébként ez a srác Te lennél?
2013. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, rólam szól a kérdés.


S félek a kritikáktól. Alapjába véve 2 embertípus kritizál:


- Az, akinek a szülei a legújabb, legjobb autót biztosítják.

- Illetve az, akinek még az én nehézkesen megteremtett egzisztenciám is elérhetetlen.


Tudom, nem kerülhetem ki a kritikát, mert jelen esetben nemlétezik demokratikus átmenet.

Illetve azzal is tisztában vagyok, hogy 17-18 évesen nem az előző típussal kell versenyeznem.


Mindezektől eltekintve rosszul érnek a kritikák, miszerint egy '100 éves tragacsom' van.

Sokan képtelenek belegondolni a helyzetembe, hogy semmifajta ANYAGI segítségre nem számíthatok szüleim felől és a nullából értem ezt is el 18. életévem betöltésére..


Ezért érdekelne az őszinte véleményeteket, hogy ki mit gondol..

2013. ápr. 7. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!