Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mindennapos, de alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mindennapos, de alkalmanként (évente 2-3 alkalommal) ittasan szóban bántalmazna a férjetek, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi, hogy segíteni tudjak. Köszönöm!
2018. júl. 19. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem lennék tovább vele!
2018. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pialast nem tudom toleralni
2018. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám. Az első ilyen alkalomnál, nekem nem kell bántalmazó kapcsolat.
2018. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Felvenném videóra és megkérdezném ezzel mit akar elérni?

Biztos hogy valami lelki kínja van, ha más nem akkor otthonról hozott minta. De ezt sürgősen meg kell beszélni!


Ha elzárkózik... akkor nem is akar szembe nézni a gondokkal és ez viszont már nyomós ok a szakításra.

2018. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Elgondolkodnék, mivel az alkohol oldja a gátlásokat, és az ember ilyenkor kimondja, azt amit gondol és érez.

Szóval ott nagyon mélyen a társadban gondok vannak, elfojtott gondok.

2018. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ülnék tovább és várnék esetleg szülnék neki gyerekeket is hogy az ő életüket is tönkre tegye.
2018. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Zéró tolerancia.
2018. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elbeszélgetnék vele, hogy mit gondol rólam és a kapcsolatunkról, mi hiányzik neki, mi a problémája - az alkohol senkiből nem "csinál" agresszív, bántalmazó személyiséget, csak felerősíti ezeket a jegyeket, ha valaki erre hajlamos. Szóval folyamatosan van valami problémája, csak józanul nem adja ki magából. Ezzel kezdeni kell valamit, a problémákra nem az a megoldás, hogy részegen szidom a másikat, oszt' kész.

Ha nem hajlandó közreműködni, akkor elhagynám.

2018. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne olyan pasi aki a pia miatt így kikel magából.
2018. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!