Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Göndör hajról vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter_mota kérdése:

Göndör hajról vélemény?

Figyelt kérdés
Természetesen göndör hajú férfi vagyok , és nekem mint férfinak úgy vélem olyan "idétlenül" áll . Fb-n küldök egy jelenlegi képet annak aki hajlandó akár pozitív akár negatív véleményt mondani !

#Hgvv
2019. jan. 14. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha egyébként is jó pasi vagy,és a fodrászod eltalálja a Hozzád illő frizurát,nyert ügyed van. Nekem maga a göndör haj nem tetszik a pasinál,pl Nagy Ervint se találom igazán férfiasnak. De ízlés kérdése. Ha a pasim lennél biztos rövid hajra biztatnálak,aminél nem érvényesül a göndörség,csupán tartást ad.
2019. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A stilustol fugg.

Lehet divatos es ferfias, ha jo a fodraszod.

2019. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A véleményem, hogy jobban jártál vele, mint én a vékonyszálú egyenessel :D

32/f

2019. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Világéletemben imádtam a göndör hajú pasikat. :D Ritkaság, nehogy rosszul érezd magad miatta.


21/N

2019. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem különleges a göndör haj, és jellegéből adódóan nem is állhat túlságosan rendezetten, de pont emiatt tetszik.
2019. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Félhosszú haj esetén nagyon vonzó tud lenni, ha illik ahhoz, aki viseli.
2019. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra minden haj rendben van, amíg nem akar más lenni, mint ami. A göndör is szép, amíg nem cseszik el teljesen az esését mindenféle tépéssel meg egyenesítéssel, hanem olajjal ápolják és hagyják göndörödni az annak megfelelő frizurában. Ezt is lehet hordani szépen, de ahhoz el kell fogadni, hogy más a természete, mint egy egyenesnek.
2019. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!