Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre miért olyan nehéz rájönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre miért olyan nehéz rájönni, kedves férfitársam? Gyere mesélek valamit!

Figyelt kérdés

Linkelek egy zenei előadót.. [link]

Ha megnézzük, ő is abszolút átlagos külsőt kapott, ugye? Nem egy adonisz, az fix.

A fentiek ellenére lehet egy rakat lány aki nem a pénzéért és a híréért szeretne bele hanem az miatt amit mond, amit közöl az emberekkel.

Hogy van akkor? Ha belül rendben vagyunk akkor kívül is?


2019. jan. 14. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó szám, jó klippel. Bár szerintem nem átlagos külsejű.
2019. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lol nem vagy kicsit sem felszínes áá nem..honnan veszed, hogy belsőre rendben van, mert van néhány jó száma? Na meg azért nem tudom milyen igényeid vannak, a stílusa kissé extrém, de még férfi szemmel sem átlagos az énekes..
2019. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy előadók többsége nem magának írja a számait. Attól, hogy felénekel egy dalt azt még valószínűleg más írta neki. Tehát pusztán erre alapozni, hogy biztosan szép lelke van elég butaság.

Magát az üzenetet értem, nyilván baromság ez az egész "csak a fullos pasik kellenek minden nőnek" mizéria. De a példa nem jó. Sokkal reálisabb lenne sok hétköznapi példa, hogy a szomszéd Kati is milyen szép lány, a párja meg abszolút nem egy adonisz de jó kisugárzása meg szép lelke van.

2019. jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami én még itt megjegyeznék, hogy a hírességek jobban "szem előtt vannak". Érdemes belegondolni, hogy a Földön él 7 milliárd ember. Ha az emberek 99%-a nem talál vonzónak még akkor is van 70 millió ember akinek bejössz. Nyilván egy hírességet sokkal többen ismernek mint egy hétköznapi embert, tehát nagyobb platformja van arra, hogy tetsszen valakinek. Ha a sikertelen, előnytelen külsejű férfiakat kiállítanánk többezer ember elé biztosan rengetegen lennének akik vonzónak találják őket.
2019. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez az átlagos? Nő vagy mi? Nevetséges szinten vannak az igényeitek, mondjuk ezt eddig is tudtuk. Tudod, mi egyáltalán az, hogy átlagos? 5 pont a 10-ből, kimész az utcára, látsz 5 jobbat 5 rosszabbat (0 pontot is beleszámítva), nem a 7-8-9 pont az átlagos, hahó! Én magamat olyan 2,5-re értékelem, de ha női szemmel ez a csávó 5 pontos, akkor gondolom mínuszban vagyok, bár szerintem nálatok eleve úgy megy a pontozás, egyáltalán a férfiba nézés is, hogy 10-ből max 5 férfi (abból az alsó réteg a "rondáknak is van pasija, milyen jó nője van az egyik ronda ismerősömnek, ne fogjátok a külsőre, hogy miért vagytok sikertelenek lúzer férfiak") van egyáltalán a skálán, a többit észre se veszitek.
2019. jan. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi valóban nem átlagos, de ne feledjük, hogy az itteni férfiak alapján átlagosnak ítélt nők is jóval átlagon felül vannak. Natalie Dormer például itt a gyiken amorfnak és rondának volt jellemezve. Na, ennyit az elvárásokról, mindkét nemnél.
2019. jan. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdések helyett egyszerűen ki is lehetne menni az utcára és kicsit körbe nézni, mintsem a négy fal között üldögélni.

Nem is értem, miért kell ezt magyarázni. Számtalan példát láttam arra életemben, hogy nem csak adoniszoknak meg szépségkirálynőknek vannak kapcsolataik.

Ha ezt még mindig örökösen magyarázni kell valakinek, annak sérült lehet a feje eléggé:D

2019. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!