Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szingli pasi mikor fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szingli pasi mikor fog rájönni hogy egyedül teljesen jól lehet élni, egyáltalán nem kell egy jó élethez egy nő is?

Figyelt kérdés

Én rengeteget sóvárogtam nők után. Aztán egy idő után rájöttem hogy mennyi mindentől megkíméltem magam.

A sok párkapcsolati hisztitől, megcsalásoktól, stb.


Ezen felül szabad voltam, nem kellett senkinek elszámolni, megfelelni, belemenni a játékokba.


Független, szingli férfként bátran randizhatok, flörtölhetek bárkivel, nem szorongatja senki a tököm.


Igazából a szingli életnek egyetlen igazi hátránya van a párkapcsolathoz képest : a rendszeres testiség hiánya.


Na de ez meg pótolható, alkalmi szexre fel lehet szedni nőket, illetve protituálthoz is lehet menni ha nagyon kanos az ember.


Ha pedig a szexualitás örömeit levesszük alig marad valami ami a párkapcsolatok felé vinné a mérleg nyelvét a szingliséggel szemben.


Pénz,idő,stressz. Így tudnám összefoglalni a barátnőzést.


Ma már szinte örülök hogy nem születtem jó pasinak és rájöttem a hosszú szingi évek után, hogy igazából nincs ebben semmi rossz.


Mára ott tartok hogy szeretek egyedül élni és nagyon különleges nőnek kellene lennie annak akivel egyáltalán hajlandó lennék bármit is kezdeni.


F/28


2018. dec. 27. 01:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem kötelező párkapcsolatban élni.Az emberek tőbbsége igényli.Ha neked így jó,áldásom rá
2018. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer sírsz, hogy nem szeret senki és nincs olyan nő aki foglalkozna veled, egyszer szidod a nőket, hogy milyen szemetek és pénzéhesek, előfordul az is, hogy teljesen jól érzed magad egyedül és neked nem kell barátnő, döntsd már el végre, hogy mit is szeretnék.
2018. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
*nél
2018. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez valami jóképű gyökér, aki itt piszkálja az ilyen kérdéseivel a magányos férfiakat meg a nőket is. Be is vallotta, hogy szórakozik.
2018. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Az igazi párkapcsolat azért teljesen más, mint amit te hiszel!

Kiegészíti a te hülveséged, megért és támogat, amikor elkedvetlenedsz. Erőt a jelenléte, az otthonod betölti a szeretete, figyelmessége, és ágyba hozza a reggelit, ha lázas vagy! :)

Meg amikor viszel haza valamit, mert tudod, hogy örülni fog neki, és minden napot "karácsonynak" élheted meg, majd megölel, és érzed, hogy fontos vagy, az azért mégis jobb, mint egy luxusk..a.

28F

2018. dec. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Valoszinuleg nem ugyanazok az igenyeik mint neked!

Nokent en is parkapcsolatban szeretek elni, ez az alap. Es legyintenek arra, aki azt mondja jo nelkul. Persze, mindenki ismeri a szingliseg szabadsaganak mamorat. De megsem erre torekszunk. Valoszinuleg oka van. ;)

Pedig ha tudnad, hany no maganyos farkas tipus... meg azokat is lecsapjak a porondrol. ;))


Tovabba, amig valaki nem tapasztalt meg valamit, soha nem tudja viszonyitanj semmihez hogy jobb lenne e neki. Ha azt mondana amit te, az szimpla onaltatas lenne es belemagyarazas, hogy onmagat nyugtassa, nincs szuksege senkire. Dehogy nincs! Baromi kivancsi, vagyik ra, es az onbecsapas nem fog sokaig kitartani.


Azert az rolad is valahogyan - nem is ertem hogyan - de uvolt, hogy kiegyensulyozott parakpcsolat fogalmat nem ismered...

sok parkapcsolati hiszit es egyeb ellenpeldak baromi gyengek, egy eleten at ez a gondolat teged nem fog futeni, mert sem nem lelek emelo, es sem nem erre vagyik a lelked. Ez szimpla dac. :)


Ha nem jon ossze egy epkezlab csaj, aki ertelmes lenne es hasonlo mint te, felejtsd el a tarskeresest a neten, legyel nyitott es oszinte. Komolya ertelmes lanyt hulyitessel es becserkeszo trukkokkel plane hazugsagokkal nem fogsz ki.

Ugyhogy hagyd ezt a bugyuta gyerekes gondolkodast, kepezd magad, intelligens pasinak ha ronda is, hidd el akad a horogra siman egy csinos no. Erre ezernyi pelda van. Buta pasinak mar kevesbe. Ahhoz “szepnek” kell lenni. Csak ugy mint egy lanynak. Ez a verseny teljesen egyenrangu. Es a szabalyok oda vissza ervenyesek.


Hajra! ;)

2018. dec. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Tigriskereskedő nevű felhasználó következő kérdése:


"Hol találok olyan nőt aki szeretne engem?


Nagyon vágyok a szeretetre, egy barátnőre, de azok a gonosz nők csak a kinézetre mennek. Azok a kis fiatal pamacsok nem jönnek össze egy ilyen mackótestű istennel mint amilyen én vagyok"


(Megtörtént események alapján)

2018. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Gondolod, hogy könnyebb lesz neked, ha sokat mondogatod ezeket?
2018. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Tigriskereskedő - de akkor miért itt nyafogsz? Mennyit ülsz gép előtt? És nem tanítottak meg arra, hogy az önsajnálat maga a pokolba vezető út - nem véletlen, hogy nem veregetik ilyenkor az ember vállát, nem tűnt fel?

Tobábbá a női nem nem egy ufo vagy mumus! Ugyanazok az igényeik mint neked... szeretet, figyelem, megértés stb. A többi felszínes duma kamu és sallang, ezt ne vedd már be! Aki ezt állítja is hazudik (önmagának) mert másképp cselekszik...


Csak egy egyszerű példa: én is, mint minden fiatal lány megnéztem a helyes, sportos pasikat. Ki nem? Pasik is fordítva ezt csinálják. Ha tanultál volna esztétikát, tudnád a szép mindig vonzó lesz és megmagyarázhatatlan okai vannak ennek. Művészet évszázadokon át a szépség okát kereste, megtalàlta és hirdette (görög férfi-női idea ábrázolások).

No de az élet más. Megismertem egy fiut, aki nem görög isten volt külsőre, na bumm! Tinik már nem vagyunk, így nem vetjük el és ciki az, aki nem menő. Szóval megismersz valakit, aki figyel rád, okos és baromi értelmes. Közös az érdeklődés. Izgalommal tölt el engem hogy a pasinak bejövök. Pedig még mindig nem görög isten... külsőleg. De belülről egy adonisz. Férfias mert megbízható, biztonságot nyújt, mellette hülye is lehetek, velem nevet és nem kinevet. És végem. Beleszeretek - úgy megszépül előttem, hogy már nem is értem előtte, hogy nem tetszett? Ma számomra ő a legszebb férfi. Zsánerem lett, mert azzá tette! És mindenét imádom, a rágott körmét, hogy eldobja a büdös zokniját :) hát Istenem. Hisz férfi. 7 éve... ez az igazi.


Ugyhogy felejtsd el ezt a Blikk - tipusu gondolkodást, önsajnálatot és ha egy humoros jókedélyű mackóvá válsz, aki nem csak mogorván brummog, hidd el (és hidd el!!!) oda lesz érted az, akit te is szeretni fogsz!


Csak hagyd már a fenébe ezt a netes ál közeget, a média által sugárzott baromságokat és a tinis gondolkodást - ők azok akik még felszínesek. Ez egy természetes dolog. De ennél van tovább! És érdemes járni az úton. De ne keseregve! ;) <3

2018. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magad győzködöd,hogy jó ez így,ez az érzésem. 28 évesen még elmegy,de pár év,és beleúnsz ebbe.
2018. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!