Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti más stílusú lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti más stílusú lányt választanátok szexpartnernek, mint barátnőnek?

Figyelt kérdés
Vagyis a kettő nem feltétlenül fedné egymást, szexpartnernek extrémebb csaj is megfelelne, míg barátnőnek inkább szolidabb lány? Hogy vagytok ezzel?

2019. jan. 15. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nincs különbség.

A feleségem a dugópajtim volt kezdetben a.

2019. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Szexpartner esetében engedékenyebb vagyok, lehet akár tetkós és piercinges is a lány, ha amúgy ápolt, vagy dohányozhat is, ha nem érződik minden testrészén a dohányszag és fogat is mos akció előtt. Barátnőnél az ilyen lány nálam ki van zárva, a kedves és szolid lányok jönnek csak be...
2019. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
B+. Úgy beszéltek a szexpartnerről, mintha azokat a CBA-ban adnának kilóra. Jajjj, barátnő, mellette szexpartner... Halló!!!! Itt a legtöbb férfinek még normális kapcsolata sincs! Meg a nők sm bszógépek, hogy most nincs barátom, akkor elmegyek már szexpartnernek...Édes Istenem...
2019. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Most belegondolva igen, pedig azt hittem volna nem. Szóval szexpartnernél jobban kísérletezek tényleg, hogy milyen típusú/stílusú nő legyen, mint barátnőnél.


Szexpartnernek is jó szolidabb lány, de extrémebb is. Barátnőnek inkább csak szolidabb, mert az extrémet nem gondolom hogy tudnám kezelni hosszú távon, főleg mert én magam sem vagyok semmilyen extrém, különlegesebb irányzat híve.


3: Tanulj meg csajozni, tanuld meg hogy kell jól beszélni a nőkkel.

2019. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Sosem volt problémám vele.
2019. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Barátnőnek nyilván teljesen mást. Aki már abból más lenne, hogy nem volt más csak szexpartnere.
2019. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem. A szexpartner státusz is feltételez egyfajta állandóságot. Márpedig egy olyan nővel huzamosabb ideig fenntartani efféle kapcsolatot, aki amúgy elviselhetetlen... Nem lehet. Egy-két alkalom még oké, de több.. Fenének lenne kedve hallgatni a sok hülyeségét, elvinni ide-oda, vásárolni neki ezt azt úgy, hogy amúgy a hátam közepére kívánom az együtt töltött idő "körítését". A szexkapcsolatnak szerintem mindig oka van. És elég gyakran valamelyik fél élethelyzetéből fakad. Lehet szó örök szingliről, háttérben házasságról, gyerekről, hányattatott sorsról, bizonytalan jövőről, stb.
2019. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb szexkapcsolat véget ér 3-4 hónap után, mert a felek közül valamelyik megunja a másikat.
2019. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szexpartnernél az érdekesre megyek. Azonban hamar megunom.

Barátnővé váláshoz más skillek kellenek, de egyáltalán nem kizárt, hogy adott esetben ez a kettő találkozzon.

2019. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es. Így van. Alapból egy nő csak a szexre kell, ez a kiindulási alap. Arr jó bárki, aki hoz egy színvonalat külsőleg. Ahhoz hogy több legyen, oda már azért több és normálisabb emberi vonásoknak is meg kell lenni abban a nőben. Lehet hogy ez furán hat egyes lányokra/hölgyekre, de az az igazság, hogy ami a lábatok között van csak egy használati eszköz. Az értéketeket nem az határozza meg, hanem ami 30-40cm-rel feljebb van ott belül. Attól hogy ti körülöttetek forog a világ(nők=szex... azaz a szex körül forog a világ helyesebben), attól függetlenül a férfiaknak is vannak igényeik ha komoly kapcsolatról van szó. Hát ez egyes nőknek nagy pech! :D
2019. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!