Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit választanátok, egy tökéletes testű lányt, akinek csúnya arca van, vagy egy duci lányt, akinek gyönyörű arca van?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól mi függ mi az a duci...
2018. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
42%
A vékony lányt
2018. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
A csúnya bombázót szokták választani érdekes módon.
2018. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

gyönyörű arc? persze nyilván kinek gyönyörű kinek nem ,

vékonyat se tudjuk milyen csak a te alapjaidra hanyatkozni

2018. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Milyen idióta kérdés? Duci bármikor lefogyhat jó testűre, a férfiak meg amúgy is szeretik a nagy melleket és a zsíros feneket. Kinek kellene ronda arcú lány?
2018. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Mit jelent a csúnya arc? Ha ápolt, azaz a fogainak 90%-a még megvan, napi kétszer mossa is őket, szokott hajat mosni hetente, akkor azt hiszem nem számít a többi, ha szimpatikus a személyisége akkor úgyis megszépül és gyönyörűnek találnám.
2018. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a többség inkább a vékony csúnyát vinné, ha csak ezek közül lehet választani. Ugyanis mi van akkor ha a duci nem akar vagy nem tud lefogyni?


Én túlsúlyos nőként azt tapasztalom, hogy dugni bármikor találnék, de kapcsolatra...és mindig ugyanaz a nóta, szép vagyok gyönyörűek a szemeim, nagyok a melleim, de hát.....nem gondolkodtam még fogyókúrán? De, basszus, egyikből a másikba szoktam esni, csak már nem vagyok fiatal és nem dobálom olyan könnyen le-fel a kilókat. (sajnos, hízékony vagyok, de fogyni is jól tudtam mindig, ennek vége)Persze, egy fiatal lány könnyebben lefogy, de mi van ha szereti így magát és nem akar változni?

2018. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nos én mind a két helyzetben voltam. Régebben normál súllyal tökéletes alakom volt. Az arcom miatt viszont sok kritikát kaptam, hogy túl "sovány". Most van némi feleslegem amitől még nem vagyok duci. Így az arcom nem olyan "sovány". -Sőt már azt is hallottam, hogy szép arcú vagyok.- Sokkal jobban érzem magam a bőrömben és sokkal többen észrevesznek! Véleményem: ha nem lehet valaki tökéletes (telt babaarc, vékony testalkattal.) Akkor inkább az arc amim számít.
2018. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1.
2018. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép arcu nagyon-nagyon duci lányt 120 kg felett
2018. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!