Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján bejöhetek ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján bejöhetek ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
Ahányszor találkozom vele mindig egymás szemébe nézünk, igaz csak egy pillanatra. Ha például egy térbe vagyunk és megérkezem azonnal rám néz vagy bárhol máshol ha meglátjuk egymást. Azért ötlött ez fel bennem mert mások nem igazán foglalkoznak velem még annyira sem, hogy rám pillantsanak. A másik pedig, hogy én is mindig arra nézek először aki tetszik és nem arra aki közömbös.

2019. jan. 15. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez még elég kevés így. Szólítsd meg és kiderül.
2019. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,hívd meg egy kàvéra
2019. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bejössz neki, de ez kevés így. Jobb ha rákérdezel.
2019. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez nem hiszem, hogy meg történni, mivel azt sem tudom jóformán, hogy kicsoda. Valamint ahogy a Facebook adatlapjából leszűrtem valószínűleg van barátja.

Végül is attól még tetszhetek neki, de, hogy nem akar semmit az is biztos.

2019. jan. 15. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha odamész hozzá beszélni, vagy ha írsz neki a facebookon eldől! Semmi hátrányod nem fog belőle származni, beszélgetni lehet bárkivel ha vevő rá. Miből gondolod hogy van barátja? Én például várok arra hogy egy bizonyos fiú megszólítson, vagy akár rámírjon facebookon, de tisztába vagyok vele hogy sose fog, én meg nem szeretnék beégni ha nem is tetszem neki:(
2019. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!