Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejöhetek a lánynak vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek a lánynak vagy mi ez? Leszbikus lenne?

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves lány vagyok sportos bevállalós hülye kis csajszi :D Volt egy buli ahol volt egy lány és nagyon láttam rajta hogy nyomul próbált volna közelembe lenni akármit csinálattam puszikat dobott ölembe ült stb.. Utána már nagyon sokat ittam nem tudtam mit csinalni lekaptam és ő viszonozta smároltunk majd én már mentem egy fiúhoz aki amúgy is bejön és akkor ő szinte behisztizett nem is foglalkozott utána már velem xd

Az a helyzet hogy egy suliba járunk és ha meglátom egybol zavarba jövök és ő is mosolyog rám és nagyon látszik hogy zavartan mer köszönni és bambul bármikor ha megyek be suliba ő kint van barátaival és mindig megnéz :D

Ő 18 éves lány nem igen volt még pasija de félre értéss ne essék nagyon jól néz ki szép lány :D



2017. máj. 29. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok.
2017. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk nem derül ki, hogy te leszbikus vagy e, így elég nehéz eldönteni hogy neked milyen szándékaid is vannak felé.
2017. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es Köszönöm a gratulációt :D

2-es hát magamat biszexnek mondanám inkább bár mostanába elég zavarosak az erzelmeim és nem nem vagyok buta csajszi nem divatot követem normális vagyok.

2017. máj. 29. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a kérdés? Hajrá aztán ollózzatok önfeledten.
2017. máj. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
valszeg bejössz neki, igen, de inkább próbáld kideríteni a továbbiakban, mint hogy csak a történteken agyalsz :)
2017. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!