Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NŐk! Partiképes Budapesten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐk! Partiképes Budapesten az a pasi aki 28 évesen albérleti szobában él, segédmunkája van, vagyontalan és nem ért semmihez?

Figyelt kérdés
Amúgy jó lelkű srác.
2019. jan. 15. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2019. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2019. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen városban nem partiképes az ilyen. Ha valakivel hosszú távra akarok tervezni akkor azért nem árt, ha kezd valamit az életével.
2019. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Simán. Minden zsák megtalálja a foltját.
2019. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nagyon sok művelt, több nyelven beszélő, egyetemet végzett nő álmodik ilyen férfiról.

Csak ugye ilyen férfit nehéz találni.

2019. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

#5

Honnan tudod ki miről álmodik.

Lumpáci jól főz, türelmes és gyengéd, szeret mosogatni, érdekes hobbija van, jó beszélgetőpartner mert érdeklik a világ dolgai, és bújós nagycica.

Amíg a nő építi a karrierjét, Lumpáci otthon serénykedik a 3 gyerekkel, focizni és bicajozni viszi őket, van ilyen családmodell nem is egy.

2019. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a partiképes. Mert találhat nőt, csak olyat, aki neki nem tetszik.
2019. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nekem úgy hangzik mint egy szegénységi bizonyítvány..


De ha te büszke vagy erre a műsorszámra és nem zavar hogy "itt tartasz" akkor van önbizalmad és nem csak partiképes vagy hanem partizol is.


Amennyiben ez nem így van ha jól értem csak partiképes vagy partizó nélkül, esetleg te fizetsz a partizónak hogy partizzatok egy rövidet de bérletet nem biztos hogy tudsz váltani..


F32

2019. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan csajnak akinek segédmunkája sincs,sem albérlete,szívesen beköltözik majd hozzád a szobába,beéri majd a fizetésed felével is.Van ilyen.
2019. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

:D

Ez is igaz, minden státuszra van vevő.

2019. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!