Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem szerintetek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem szerintetek vagy csak h*lyít, veletek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, msnen beszélgettünk párszor, azután találkoztunk, de egyáltalán nem nyomult.Azóta is beszélünk , azt hiszem minden nap órákat.Eléggé ellentétesek vagyunk, én csendesebb aki szeret a háttérbe húzódni, ő pedig szeret középpontban lenni, szinte mindenki ismeri.Ahogy beszélgettünk az jött le hogy szerény, eléggé okos.Mostanában bókolgat is sokszor, az ő Andijának hív sokszor ha beszélünk.

L19


2010. jún. 29. 16:28
 1/4 Timi: ) ***** válasza:

Egyértelmű,hogy kedvel,de a csendesség nem mindig olyan jó,azért keresd nyugodtan te is,bókolhatsz neki te is,azt a pasik nagyon bírják:) Mutasd ki neki,hogy bejön neked is.Egyébként meg szerintem nem hülyít,de azért légy óvatos,msn az msn a személyes találkozásból legyen minél több!

23/L

2010. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Keveset van itthon, mert dolgozik, így csak hétvégéken lesz itthon a nyáron.
2010. jún. 29. 16:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem annyira vagyok csendes mert úgy érzem eléggé meg tudtam nyílni.
2010. jún. 29. 16:33
 4/4 Timi: ) ***** válasza:

Hú,az kevés lesz,hogy nyáron,pont nyáron csak hétvége :(

De hidd el biztosan nem hülyít,csak így,hogy írtad,hogy keveset fogtok találkozni,túlságosan az elején" vagytok mindennek,hogy később lehessen belőle valami,lehet addigra neked lesz más.Én azért szurkolok nektek!

23/L

2010. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!