Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Volt már hasonló veletek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e azt a férfit. Már másfél éve ismerem. Először észre sem vettem, aztán lassan elkezdtem álmodozni Róla, kicsit belebolondultam, de lehet, hogy csak áltattam magam, mert olyan jó volt, nem tudom. De aztán megismertem valamennyire (soha nem beszéltem vele, egyszer-kétszer köszöntünk egymásnak), meg hallottam másoktól, hogy nem a szívük csücske. Aztán csinált egy olyan dolgot, amiért akár fel is jelenthettem volna, elég durva dolgot csinált, bár egyesek szerint rá volt szorulva (nem lopás!). Ettől a dologtól, és egyes megnyilvánulásaitól inkább ellene fordultam (nem szemtől-szembe), azaz, hogy megpróbáltam az ellenséget keresni benne. De mintha még mindig szeretném, vagy nem tudom. Igazából azt sem tudom eldönteni, hogy segíteni akarok-e rajta, a barátja szeretnék lenni, csak beszélő viszonyba akarok kerülni vele, vagy szerelmes vagyok. És közben gyűlölöm is... Mi ez ?????
2011. okt. 30. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a legrosszabb érzés a világon: SE VELE SE NÉLKÜLE
2011. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ilyen se vele se nélkülivel mit lehet kezdeni?:(
2011. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem ismered,semmi közöd hozzá sajnos.Így bármit is gondolsz,az nem a valóság.

Ébresztő!

Kár ilyeneken kalkulálnod....Ez csak a képzeleted...

2011. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én minthogyha azt keresném, hogy miért lehetne gyűlölni, győzkdöm magamat, hogy ne szeressem, de nem megy... miközben ő mit sem tud ezekről az érzéseimről. sőt, inkább utál, csináltam pár olyan dolgot, hogy okkal érezzen így. és még örülök is neki, hogy egy időben szinte pokollá tettem az életét. de akkor is szeretem. vagy nem tudom..
2011. okt. 30. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!