Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a határozottság is gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a határozottság is gond?

Figyelt kérdés

B*szarok... minden csaj nyavalyog, hogy jajj, nincsenek a határozott pasik, meg akik irányítanak, stb...

Na, én egy ilyen vagyok, tudom mit akarok, nem p*csölök, nem habozok, teszem, amit tennem kell, határozott vagyok, magabiztos, makacs, talán önfejű is kicsit, nem nagyon lehet megijeszteni, ha ellenállásba ütközöm, akkor csak keményebb vagyok, és még jobban küzdök azért, hogy az legyen, amit akarok...

Na és itt a vicc... Ezt a lányok NEM SZERETIK, és ezt mutatják a tapasztalataim... Félnek tőle, és sápítoznak, sírnak, meg szólnak apucinak, meg haveroknak hogy "jajj, jajj, de félek tőle", a szájukat kinyitni nem merik, ha ott vagyok. Egyszerűen nem értem, hogy akkor miért mondják ezt a lányok, hogy vágynak erre, mikor, ha megkapják, egyből jön a leb*szás, hogy uralkodni akarok rajtuk, meg "nem hagyom élni őket"... Hát ezt akarták, nem? AKkor miért sír a szájuk...


2010. jún. 29. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a határozottság nem abból áll, hogy megfélemlíted a csajokat.. biztos nem 'ok nélkül' állítják, hogy uralkodni akarsz rajtuk, és nem hagyod élni őket.. az se jó, ha folyton zaklatod őket.
2010. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

te valamit nagyon félreértettél

nem az a határozottság, hogy ajtóstól rontasz a házba akkor ne csodálkozz ha kirugdosnak

próbálj meg előbb inkább kopogtatni

2010. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kopogtatok 3x, mondjuk úgy, aztán berontok.
2010. jún. 29. 16:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A csajok nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordítozó majmokat. Azt szeretik, ha csendben lépked mellettük a tigris...


hű de bölcs voltam. amúgy ez tökre rátapint a lényegre, azért írtam

2010. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Saját magadra vonatkoztatva tudsz különbséget tenni a határozottság és a bunkó erőszakoskodás között?
2010. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:44 69%-on állsz, hm! :D

nos, pont az előbb írtam az egyik témához, hogy a bunkóság/önzőség nem egyenlő a határozottsággal. meg kell adni a választás lehetőségét a párodnak, mindamellett, hogy te is tisztában vagy azzal, mit akarsz. kompromisszum-készség a hivatalos neve ennek vagy mi :)

2010. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első kettőt kérdezem, akkor szerintük mi a határozottság? Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi nem, hanem, hogy mi...

Én is az a típus vagyok, mint a kérdező. Tudom, hogy mit akarok, azt is, hogy hogyan érjem el, és éppen ezért nem akarok p*csölni. Minek? De ez tényleg nem jön be a csajoknak.

2010. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most nem arra kell gondolni, hogy ordibálok, meg ütöm-verem a lányt, egyszerűen, van, amit meg kell tenni, és kár p*csölni, meg jajgatni, félni meg megfontolni. Vannak dolgok, amik egyértelműek, és kár az energiapazarlás.
2010. jún. 29. 17:07
 9/13 anonim ***** válasza:
En hatarozot vagyok de nem volt belole soha gondom. Amugy a hatarozotsag nem az h mos minden aron elersz valamit.hanem megkeresed a legjob megoldast a dolgokra. Tudod kezelni a gondokat. De hatarozot vagy akoris ha hagyod h tegedis iranyitsanak. Es legy onmagad
2010. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi kell, mi kell?

Hát udvarlás meg figyelmesség. Az kell, hogy én akarjalak téged meg vágyakozzak rád, érezzem fontos vagyok neked és ehhez bizony idő kell.

Nem úgy van az, hogy bemegyek a közértre kinézek a polcról egy csajt és már viszem is. Az ilyen "tudom, hogy én kellek neked" dumákról kb ilyen ugrik be "Spenót fogsz enni! Spenótot kell enned!". Elég nagy vagyok hadd döntsem el én mire van szükségem. Amúgy is ezek általában ilyen tucatdumák amit minden macának elmondanak, hisz valamelyiknek majd csak bejön...


2. voltam

2010. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!