Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire figyeljek elsőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek elsőre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan ott tart a kapcsolatunk, hogy szeretkezzünk. Nekem ez lesz az első, neki nem, idősebb is 4 évvel. Nem vagyunk olyan rég együtt, én vagyok a srác a kapcsolatban. Az elején közöljem, de azért próbáljak meg irányítani, vagy hagyjam teljesen rá magam?

2019. jan. 16. 23:22
 1/6 Ipari Vagány ***** válasza:
17%
Örülj hogy legalább szex van, a többi úgyis csak nyűg. Arra figyelj hogy minél többet és nagyobbat élvezzél...
2019. jan. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne foglalkozz az elsővel sík hülyének néz ki.

A lányra figyelj ne görcsölj rá ne tervezd el előre, majd adja magát a helyzet. Figyeld a jelzéseit mit élvez mit nem. Te akkor fogod élvezni igazán ha látod rajta hogy ő élvezi és fordítva.

2019. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

#1 Idióta vagy... hagyd már ezt a baromságot, ez nem egy kib...szott csődör inszemináció, és nem is lóverseny. Te jó ég!


Kérdező, ha még fiatal vagy 18-20 éves akkor simán mondd el... még örülni is fog neki.


Csak arra figyelj hogy ne úgy add elő, hogy rettegő szűz kisfiú, hanem egy srác aki nem kúr össze vissza, mert többet jelent a csaj egy patronnál.


Érted?


Nem kell teljesítened elsőre, mindig kell pár alkalom amíg összecsiszolódik férfi és nő.


Lehet hamar elmész, lehet fel se áll, lehet el se tudsz menni... de lehet simán megy minden és jólérzed magad... én pl el se tudtam menni, mert a sok korábbi matyizástól érzéketlenné vált a farkam :D


Nem kell ezen parázni. Nem azért van veled, hogy teljesíts! Hanem mert jólérzitek együtt magatokat és bír.

Ha elsőre bénázol nyugodtan mondd el neki, és mondd hogy neked kell pár alkalom hogy feloldódj. Ennyi... nem atomfizika.

2019. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől kár parázni. Mindenki volt egyszer szűz, és mindenki ugyanolyan kis béna, és izgulós volt az első alkalommal. Ha be akarsz vágódni nála, mondjad el neki, hogy te még nem voltál senkivel, de nagyon szeretnéd, ha megrontana. :) Hidd el, ez minden tapasztalt nőnek extra élményt ad, és élvezni fogja. :)
2019. jan. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak figyelj rá. Ha látod, hogy élvezettel irányít, akkor hagyd kibontakozni. Valószínűleg igen hamar vége is lesz az első együttlétnek, de akkor se hagyd őt kielégületlenül. Ha korán elmész, használd a kezed, nyelved.. :)
2019. jan. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd el hogy szűz vagy, viszont ne éles helyzetben. Jobb ha tudja előre, hogy nagy csodára ne számítson. Utána pedig ússz az árral, csináld ami jólesik és ő is élvezi.
2019. jan. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!