Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján tetszem neki? Tudnátok példát írni, hogy mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Ha meg lát messziről köszön, nagyon helyesen mosolyog rám és integet. Ha beszélgetünk is többször elmosolyogja magát és ha példát hoz fel az velem kapcsolatos. Ha a kocsiban beszélgetünk felém fordul a teljes testével és úgy beszélgetünk ott is többször elmosolyodik. Amikor én is ott vagyok "jatsza a fejét" ezt más jegyezte meg a társaságunkból és mindig oda jön valami indokkal. Szerintetek tetszem neki vagy ez kevés?
2018. nov. 13. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos szimpatikus vagy neki, de ez meg keves.
2018. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Ez leginkább még csak annyit jelent, hogy jól érzi veled magát, de ez még lehet részéről akár csak egy baráti dolog.

Mindenképpen érdemes figyelni azokat a testi reakciókat amiket nem lehet megjátszani (mert a mosolygást azt meglehet), például a pupilla kitágulást, a remegő hangot az arcpírt, a kézremegést, meg még a zavartság jó néhány formáját:)

Ha akar is valamit akkor meg randira hív, vágyik a közelségedre, meg szeretne érinteni, célozgat, vagy nyíltan kimondja, hogy kedvel és szeretne jobban

megismerni.

Azt azért tudjad, hogy az kevés ha tetszel valakinek, az még nem jelenti azt, hogy szeretné is szorosabbra fűzni a dolgot.

2018. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mind a ketten egy nagyon rossz párkapcsolatban élünk és nem találkozunk olyan sűrűn. Amikor beszélgettünk az autóban valamit mindig babràl a kezeivel
2018. nov. 13. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elso vagyok. Ezeket a "jeleket" felejtsd el.

Csak tulkombinalod es ez meg latszik a kisugarzason.


Volt olyan fiubaratom, aki gyakorlatilag az osszes jelet mutatta, csak kettesben talalkoztunk, meg is puszilt, egyutt utazgattunk, vacsorarandikra jartunk, allandoan rajtam volt a keze, allandoan o keresett, szingli is volt, ahogy ramnezett...

Meg is amikor rakerdeztem, hogy akkor most mi is van, mindig az volt, hogy csak baratok.


Evekbe telt mire megtanultam, ha egy ferfit tenyleg erdeklek, azt eszre fogom venni, es az tesz rola, hogy meghoditson.

2018. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Te vagy benne abban a helyzetben, nehéz leírni ezeket. Utalhatnak arra, igen.


De:"pupilla kitágulást( nekem pl mindig nagy), a remegő hangot az arcpírt( sosincs rajtam), a kézremegést(sosem remegett), meg még a zavartság jó néhány formáját( ez az egy pipa. de a másik lehet észre sem veszi):" szóval ezek tök egyediek, és nem jelek... Én ebből 1-et produkálok ilyenkor pl, ami észre is vehető, mint látod.


Ja és a fentieket, amit írsz kérdező, pl mind produkáltam már a nekem tetsző férfi előtt. :D


De az igaz, hogy ha szeretne többet, akkor lépni fog előbb utóbb.

2018. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti a dolog,ha elhív mondjuk randizni.Addig mindez nem jelent komolyabbat.
2018. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!