Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetett ismerkedni Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetett ismerkedni Budapest Parádén?

Figyelt kérdés
Úgy sajnálom, hogy nem lehettem részese, mert a videókat elnézve nagyon jó buli lehetett. Van itt olyan, aki ott ismerte meg a párját vagy exét? :)
2019. jan. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, sok ribi volt
2019. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Brutális volt, annyi emberrel amennyit azóta nem láttam. Mindenféle típus megfordult ott. Minden téren. Zene, személyiség, élethelyzet. Volt aki ismerkedni mentt, volt aki bulizni volt aki családi programként fogta fel.

Én kb. 14 éves voltam, nyilván nem csajoztam még. De akikkel voltam azok tényszerűen azért mentek minden évben. Úgy ahogy strandra is. És úgy rémlik bőven sikeresek voltak.

2019. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bedrogozott, koordinálatlan tömeg. Nem véletlenül lett betiltva itt is, és Németországban is a loveparade. Az ottani csajok felértek egy nyilvános wc-vel, több nemi betegség volt bennük, mint az év végi átlaguk
2019. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egyszer voltam kint, de akkor is csak azért, mert volt itt pár unokatesóm, és kellett valami program, ez pont kapóra jött. Elég is volt, többet nem mentem.
2019. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehetett, dugópartnert találni is, de értelmes ember, aki komoly kapcsolatra is alkalmas, nem volt ott soha.
2019. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!