Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre 2 lányba szerelmesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre 2 lányba szerelmesnek lenni? Ilyen van? Kezdek beleőrülni!

Figyelt kérdés

Az egyikkel csókolóztam egy bulin, azóta sokat beszélünk, de sose került szóba, mintha meg sem történt volna. A másikkal szimplán sokat beszélek, néha eljárunk együtt ebédelni.

Állandóan kettejükre gondolok, és úgy érzem, hogy mindkettőt szeretem. Idáig mindig csak egy lánnyal volt ilyen. Néha meg tudom állapítani, hogy melyik iránt erősebb ez az érzés (de az is változó, hogy ez melyiküknél :D), de az esetek többségében teljesen egyformának érzem.

Állandóan rájuk gondolok felváltva, visszatérő álmaim vannak velük, tökéletesnek és a világ legédesebb lányainak tarton őket. Hogy lehet ezt megszüntetni, hogy egyszerre csak egyre fókuszáljak?

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy melyikük felé tegyem meg a lépéseket, rettegek, hogy rosszul választok.

Félre értés ne essék, nem egyszerre két lány tetszik! A szimpla vonzalmat el tudom választani ettől!



2019. jan. 18. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Pedig vonzalom, erős vonzalom. A vonzalom nem csak azt jelenti, hogy megdugnál valakit, hanem hogy szereted, szinte tökéletesnek tartod kívül/belül, de szerelmes nem lehetsz több emberbe.
2019. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A szerelem, az az, hogy gimiben osztálytársam haverja felvágta az ereit a kádban, mert szakított vele a barátnője. Na ezt sosem tennéd meg egyszerre két nőért, amit te érzel, az akkor is csak vonzalom. Próbálj minél több időt eltölteni velük, megismerni őket, szerintem az sem ördögtől való, ha randiféleségre viszed mindkettőt külön-külön természetesen :D
2019. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyik szőke másik barna

jaj istenem mit csináljak 😢❤💕🤦‍♂️😜🤔😆

2019. jan. 18. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha egyik szőke, másik meg barna keress egy harmadikat aki szőkésbarna hajú :D

Viccet félretéve ez tényleg nehéz helyzet, én is voltam egyszer hasonló helyzetben. Nekem akkor egyik ismerősöm a következő mondást hajtogatta: "Ha két embert szeretsz válaszd a másodikat mert, ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba".

Amúgy próbáld meg magadban eldönteni melyikkel tudnál hosszabb távon együtt maradni.

2019. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!