Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így szerelmesnek lenni csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így szerelmesnek lenni csak szerintem zavarodott viselkedés?

Figyelt kérdés

Tudjuk mindannyian, hogy interneten való szerelembeesés mára már elfogadott, ám szerintetek az normális, hogy a két fél sosem hallotta egymást, az egyik fél hazudott arról, hogy melyik országban él, a teljes nevét nem hajlandó elmondani. (illetve még annyi, hogy minden második nap lebassza a másik félt)


A másik félről annyit, hogy az illető eltitkolta a saját nemét. Férfinek adja ki magát, ezzel átverve a "párját", így elérve, hogy belé szeressen.


Ez csak szerintem aberált viselkedés mindkét féltől?


2016. dec. 7. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez abszurd és beteges! A szerelemhez semmi köze!
2016. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt már meg sem említem, hogy szeptemberben ismerte meg, október végén már "szerelmet vallottak egymásnak"
2016. dec. 7. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem,akkor két nő vallott szerelmet egymásnak ,az egyik arról hazudott ,hogy hol él és ,hogy hívják a másik meg arról ,hogy ő valóban nem férfi ,hanem nő.

Úristen ennek mi értelme,az első is nehezen érthető,hogy miért hazudik a lakóhelye ,neve miatta de a második egyszerűen felfoghatatlan,hacsak nem leszbi és ezt nem meri nyíltan vállalni.

Eszméletlen milyen emberek vannak.

2016. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biszexuális, és felmeri vállalni, viszont interneten azt nem meri felvállalni, hogy ő igazából nő. Mindig is férfi akart lenni
2016. dec. 7. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, 15-25közti lànyka szerelmet valott a neten talàlkozó nélkűl sőt normàlis beszelgetés nélkűl....5percen belűl tiltva volt.

Vannak ilyen netes troll pasik is nők is. Egyszer 3napig normàlisan lehetett beszélni egy lànnyal. 23volt. Olyan kamu élettörténetet adott elő, titkos ügynök pasi megmentette egy rossz kapcsolatból ahol kìnoztàk. De abba kapcsolatba az anyja elől menekűlt. Amikor beszélgettünk épp öngyilkos lett a 4edik nap...màsnap talàlkoztunk volna. Ő facebookjàrólt ìrt az unokatestvére .....akinek nincs facebookja. Ja és öngyilkossàgi kisérlet utàn otthon lábadozhatott mert az apja lefizetett mindenkit.

2016. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az már történet a javából :D
2016. dec. 25. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!