Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kerültetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kerültetek már olyan helyzetbe, hogy inkább nem válaszoltatok kedves, érdeklődő üzenetre ellenkező nemű személytől, online fórumokon, mert eleve tudtátok, hogy veszett ügy az egész?

Figyelt kérdés
Noha nagyon jólesett az üzenet mosolyt csalt az arcodra, de nem akartad a küldőjét tévhitbe ringatni. Azt sajnáltad csak, hogy ezt sosem tudja meg a feladó.
2019. jan. 19. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt az oldalon szokott ez előfordulni.
2019. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon nem szoktam válaszolni. Sajnos párszor megtettem, megköszöntem a kedves levelet, majd amikor már elég nyilvánvaló volt, hogy ismerkedni akar, normálisan megírtam, hogy ne haragudjon, de van párom. Erre az esetek 99%-ában el lettem küldve az anyámba. Most már inkább nem válaszolok egyáltalán.
2019. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az nagyon erős túlzás, hogy idegen ember levele láttatlanban "nagyon jólesett" volna. Teljesen semleges.
2019. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
# 2/2 Én sose akadtam ki a nemleges válaszon. Még az is jobb, mint a semmi. Sokan nem válaszolnak itt, pedig nem ismerkedési szándékkal írok sokszor. Csak a válaszára reagálok, vagy kérdezek azzal kapcsolatban. De nem szeretnek válaszolni. Azért kell sokszor itt offolni, mert nem tudják használni az oldalt, ahogy a kedves ketteske se. Van olyan lehetőség, hogy letiltod az illetőt és kész. Nincs probléma.
2019. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp nem voltam a toppon mikor egy nagyon szimpi tag írt, töröltem a levelet, úgyhogy fogalmam sincs ki volt, és kicsit bánom, mert utólag már megismertem volna. De hát ez van.
2019. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:
39%

Nekem azt tanitottak, hogyha kerdeznek, akkor illik valaszolni. Szoktam is, minden esetben, nekem nem okoz problemat.


42F

2019. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazán normális levelet nem kaptam még. Amelyik elfogadható nyelvtanilag meg mindenhogy elóbb utóbb arról is kiderül, hogy van valami baja meg csak azt akarja. Mint pl a legutóbbi, írt kb. két mondatot, majd rögtön kg, cm, hajszín stb? Hát mi ez, a húspiac? És ezek nem is társkereső oldalak, szóval nem tudom mit akarnak.
2019. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért kell sokszor itt offolni, mert nem tudják használni az oldalt, ahogy a kedves ketteske se. Van olyan lehetőség, hogy letiltod az illetőt és kész."


Légy szíves, próbáld meg logikusan végiggondolni, amit az általad kritizált hozzászóló ír.


Igen, letilthatja, MIUTÁN az illető elküldte az anyjába, mert nem tudja elfogadni, hogy nem ismerkedni akart, csak emberszámba vette, és válaszolt az üzeneteire.


Rendben, hogy letilthatja, de szerinted ki akarja annak kitenni magát, hogy minősíthetetlen hangnemben egyszer is kiosszák azért, mert tisztázza, hogy nem akar ismerkedni az illetővel?


Nekem is volt ilyennel nagyon rossz tapasztalatom itt.


Az, aki egy - szexualitás témakörben írt hozzászólásom után - az első privát üzenetében a kedvenc pózomról érdeklődik, vagy kéretlen képet küld a farkáról, vagy olyan ír, hogy "úgy megdugnálak, hogy a fejed kopogna az ágydeszkán" az tiszta ügy, törlöm az üzenetét, és kész.


Megdöbbentően sok az ilyen üzenet, de ezt már megszoktam, immunissá váltam rá.


A 2. hozzászóló azt a nem ritka viselkedést írta le, amikor valaki eleinte normális hangnemben reagál egy hozzászólásodra, kérdez valamit, és hosszabb rövidebb üzenetváltás után - magából kiindulva - magától értetődőnek veszi, hogy te ismerkedési céllal válaszolsz neki, csak idő és türelem kérdése, hogy összehozzon egy találkát, és te leszel a hülye pi...a, magát kellető ri.banc. a szemében, ha előbb-utóbb tisztázod, hogy nem akarsz ismerkedni - akár azért, mert van párod, akár azért, mert nem ismerkedési céllal használod ezt a fórumot, és ennek sajnos nem kevés hím egyed minősíthetetlen stílusban ad hangot.


Oké, hogy utána tilthatod, de kinek van erre szüksége egyszer is?


Nyilván nem egyetlen rossz tapasztalatból szűrte le a 2. hozzászóló, - mint ahogy én sem, - hogy elelve nem érdemes belemenni az ilyen üzenetváltásokba, ha már az elejé lejön, hogy valójában mire megy ki a dolog.

2019. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!