Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, lanyok. Ki az akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok. Ki az akivel egesz nap tudnatok beszelgetni?

Figyelt kérdés

Akar eloben akar neten.

akkor is ha nem erdekel az illeto, es nem akartok tole semmit, vagy az mindegy?

Kort es nemet is legyszi, es irjatok meg milyen esetben beszeltek valakivel egesz nap.



2014. ápr. 28. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyílván azzal, aki szimpatikus, és bejön külsőre és belsőre is.
2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ha meg nem ismeritek?
2014. ápr. 28. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki szimpatikus akkor azzal egész nap tudok beszélgetni, ha meg nem ismerem és ugye emellett szimpatikus, akkor is...
2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aki nem érdekel, azzal ha nem muszáj nem beszélek.

Amúgy a kb 40 évvel idősebb kolléganővel szoktam, illetve ha a barátnőimmel, vagy a barátommal vagyok, akkor vele/velük. Neten meg max 1-2 óra chat, többre idegzetem sincs, meg a szemem is belefájdulna...

29n

2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azzal akivel tudunk találni legalább egy közös érdeklődési kört, vagy legalább van saját véleménye és hozzá tud szólni a dolgokhoz.

Ehhez még az se kell hogy jól nézzen ki.

2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hasonló a gondolkodásmodunk.
2014. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Picaral a star trekből

17/F

De csak kicsit vagyok kocka xD

2014. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szofi.
2014. ápr. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!