Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után nem sokkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nem sokkal egy másik férfival találkozni? Ti benne lennétek?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a párommal, és bár én szeretem, azt vettem észre hogy már nem foglalkozott velem, és ezen már nem is igazán változtatott. Látszólag nem rendítette meg, hogy szakítottam vele. Ami nekem fáj, bár legbelül tudom, hogy jól döntöttem, de mégis iszonyúan fáj és hiányzik.


Van egy férfi aki szeretne találkozni, de nem tudom hogy kész lennék-e erre. Nekem mondták és tanácsolták is egy páran, hogy egy új pasi meg az ismerkedés az segít egy rossz kapcsolat után helyre jönni. Valakik pedig azt mondják hogy ehhez idő kell.

Valaki pedig meg van győződve róla, hogy egy pasit igazán csak egy másik tudja elfeledtetni. 😅


Az igazat megvallva nagyon kivagyok miatta, pedig tudom hogy nem szabadna, hiszen ő is éli világát nélkülem. Már 2 hete csak szenvedek miatta, és bár többször is lett volna alkalmam találkozni mással, sosem tettem, mert úgy érzem nem lennék rá képes, valamiért lelkiismeret-furdalásom lenne.

De mi van, ha tényleg igazán csak ez segítene, és végre kicsit enyhülne a fájdalmam? Vagy inkább felejtsem el ezt?



2019. jan. 20. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Kutyaharapást szőrivel!

És ez nem csak a részegségre igaz!

Felejteni egy másikkal lehet a legkönnyebben és a leggyorsabban!

Ne pazarold az idődet felesleges önmarcangolással; töltsd be a helyét mielőbb a szívedben!

2019. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Na . Véged van. Menj aludni Júlia 😃
2019. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem szakítás után érdemes pár hetet magunkra szánni, átgondolni, hogy ki mit rontott el ebben a kapcsolatban, mit lehetett volna másképp csinálni, és hogy legközelebb mit keress másban, vagy éppen mit kerülj.


De maximum pár hét után már simán lehet mással ismerkedni, sőt tényleg ez segít legjobban felejteni.

2019. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kúrunk?
2019. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki van zárva. 42/F
2019. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rockarc ***** válasza:
0%

En is inkabb azt mondanam, hogy lelkulet fuggo. Van aki mar masnap fejest ugrik a dolgokba, masok meg bosszantoan sokkaig sem lepnek. Gondolom azert egy -tol -ig hataron belul el tudod helyzeni magad, hogy mennyire vagy lelkis. Onnantol a legszelsosegesebb eseteket kilotted, es ez a lenyeg.


42F

2019. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Attol is függhet milyen hosszu volt a kapcsolat. Egy 2 honapos "kapcsolat" utan tulzasnak ereznem a 2 het szenvedest. Ha 2 eves kapcsolat volt , akkor normalis.

Ne mas mondja meg neked, csinald ugy, ahogy jonak es helyesnek erzed.:)

En szemely szerint varnek. Nem massal kell elfeledtetni a masikat(max kis reszben), hanem magunktol es idovel.

2019. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak miatt én inkább magammal foglalkoznék egy ideig és nem a pasikkal.
2019. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!