Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz így becézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz így becézni egy lányt?

Figyelt kérdés
Ha úgy becézem kis boszorkány? Mi lenne ezen olyan negatív.
2019. jan. 21. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kettötök dolga, ti ismeritek egymást.
2019. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
engem kis ribinek szokott :)
2019. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem az egész becézgetés egy gáz nyálas dolog . Ki vagyok ezektől pl cica , edesem, drágám , kicsim , stb több nyálas dolog nem jut eszembe

Miért nem lehet a másikat a néven hívni ha már van neki egy

2019. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
#3 majd ha lesz baratnőd, megtudod. :)
2019. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
#4 nő vagyok nem férfi , volt már kapcsolatom de soha nem becezgettük egymast mert mindketten gaznak tartottuk , nőket szeretem
2019. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk aki nem érti, hogy miért kell becézni egymást annak hiába is magyaráznánk.


A kis boszorkány pedig nem gáz ha mindkettőtök meg van vele elégedve. Egymás közt intim helyzetben szoktunk mást is mondani és nem sértődik meg senki.


Kivéve a 3# ast ...:)))

2019. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Én sértőnek tartanám, de a ti dolgotok.
2019. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is gàznak tartottam a becèzgetéseket. Mindig lehurrogtam az ilyen pàrokat. Aztàn párkapcsolatom lett, és minden megváltozott. Mi is becézgetjük egymàst. Persze nem ezeket a sablonos cica, édesem, dràgamat hanem a sajàt magunk àltal kitalàlt beceneveket hasznàljuk:)


Ha a lànynak tetszik akkor nem gàz. Mondjuk nekem nem tetszene. Én negatív jelzőkènt használom a boszorkány szót :)

2019. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem irtam hogy sértőnek találom egyszerűen gáznak tartom a becézgetést
2019. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az adott pártól függ. A boszorkánynak nincs feltétlenül negatív hangvétele.
2019. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!