Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ti mit szoktatok nézni a lányok/nők adatlapjain a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
A képen kívül milyen adat a legfontosabb számotokra? Nézitek például, hogy a lány milyen párt keres?

2019. jan. 22. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A helyesírását. Ez 90%-ot kapásból kizár. Aztán azoknak sem írok, akik szerint "a külső megfog, a belső megtart". Közhelyes idiótákkal nem foglalkozom. A szexuális jellegű poénokat kiíró nők sem a kedvenceim. Aztán ott vannak a tipikus unalmas lányok: "szeretek filmezni" és társai.
2019. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kép, életkor, testmagasság, testsúly, dohányzás. Többit nem szoktam nézni, a bemutatkozó szövegbe azért olvasok bele, hogy legyen támpontom a beszélgetéshez. De mivel nagyon ritkán kezdeményezek ilyen oldalon, ezért aki ír nekem, annak nyilván bejövök, függetlenül hogy mi van az adatlapján...
2019. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A páromat azzal fogtam meg hogy odaírtam bújós vagyok :-D
2019. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Egy értelmes/frappáns/humoros stb pár soros bemutatkozó szöveg nagyon sokat tud dobni a helyzeten!
2019. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először keresni szoktam, leginkább lakóhely (max. +20-30km) és életkor alapján (28-40 között - én 36 vagyok), és ezeket az adatlapokat általában mind megnézem.


Viszont én azon ritka kivétel vagyok, akinél nem a kép az első, amit megnézek. Először szoktam megnézni a bemutatkozó szöveget, utána hogy kb. milyen párt keres és az ő tulajdonságait (Elsősorban belső tulajdonságok, érdeklődési kör, stb. A külső tulajdonságok annyira nem érdekelnek, csak ha valami nagyon nagy eltérés van, pl. 20cm-rel magasabb, 2x annyi a súlya, stb.) Ha nagyjából egyezés van köztünk, nincs nagyon nagy eltérés, kizáró ok és szimpatikusnak tűnik, akkor megnézem a képeket is, és ha még mindig szimpatikus (átlagos külső, életvidámság bőven elég, nem kell több), akkor felveszem vele a kapcsolatot. Aztán a többi úgyis csak jóval később derül ki.


Csak érintőlegesen tartozik a kérdéshez, de mostanában feltűnt, hogy milyen sok 30-40 közötti gyermektelen nő van, aki szeretne gyereket, és kizárólag olyan gyermektelen férfit keres, aki szintét szeretne gyereket. Egy kicsit lehetetlen vállalkozásnak tűnik ... Én mindig nyitott voltam, szóba álltam gyermekes, gyermektelen, sovány, molett, fiatalabb, idősebb, stb. nőkkel is, és így sem egyszerű az online társkeresés.


36F (elvált kisgyermekes apuka)

2019. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyesírás és a mellei a fotón :)
2019. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:
Káros szenvedélyeket, lakhelyet, életkort, kapcsolatban van e, kinézet arcra, alkatra, magasság.
2019. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!