Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a megfelelő/érdeklődést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megfelelő/érdeklődést keltő bemutatkozó szöveg kritériumai egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Minden részlet érdekel. A válaszokat előre is köszönöm!


Figyelmeztetés: aki a kérdésemre adott reakcióként elkezdi szapulni a másik nemet -akár célzásokkal, akár sztereotípiákkal stb-, azt lepontozom.


2019. jan. 9. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
A legtöbb ember általában képre megy. Ha a képeid jók, és az adataid rendben, akkor van esélyed. Egyébként írhatsz akármit, nehéz dolgod lesz.
2019. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Amikor egy srac semmi önálló gondolatot nem tud felmutatni, hanem bemásol egy-egy nahyon erős és mély idézetet a Rocky2-ből, az nekem azonnal skip.
2019. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem letezik megfelelo szoveg , pont nem egy online ismerkedos oldalon.

Az ember ilyenkor csak a szoveget latja az embert akitol jon azt nem igy aztan a szoveg melle a szemelyt a kepzeletre hadjuk es altalaban teves kepet alkutunk mert sajat magunkra akarjuk szabdni a szemelyt.

Hagyd az online tarskeresest.

2019. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretném megkérni a hármas hozzászólót, hogy ismételje meg a válaszát úgy, hogy annak legyen valami kihámozható jelentése. Érdekel a válasza, épp csak érthetetlen.
2019. jan. 9. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Leírod milyen ember vagy, miket kedvelsz, mit szeretsz csinálni.

Aztán kb leírod milyen párt szeretnél, milyen ember legyen, milyen tulajdonságokkal rendelkezzen. Nem kell túlzásba vinni, és listát írni, de pár irányadó dolog legyen.

2019. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért jól befenyítettél.Már viccen kívül.☺

Én nem szerettem ha tùl sok a bemutatkozó szöveg,mert a vége az lehet,hogy valami önajnározàsba fulladt,vagy túl nyálasra sikeredett, és már-már a hihetetlen szintet ütötte.Vagy tùl bunkónak ítéltem meg,amilyen stílusban írt arról kik nem tetszenek neki.

Szóval max. annyit kit keresel milyen céllal,aztán a többit később.

2019. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És valami kis vicces kis beszólás,ha nem erőltetett.
2019. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsaitokat!
2019. jan. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!