Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szimpatizálnak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szimpatizálnak velem ennyien, ha senki felé sem nyitok?

Figyelt kérdés

Nem önfényezés akar lenni, valóban a dolog miértje érdekel.

Elég zárkózott vagyok, nem szoktam nyitni mások felé, vagy beszélgetést kezdeményezni, mégis sokszor odajönnek hozzám az utcán, megszólítanak közlekedési eszközön, amikor forgalmasabb helyen dolgoztam (kávézó), naponta legalább egy randimeghívást kaptam, ill volt, adtak nagy összegű borravalót (majdnem 2000Ft), mert az illetőnek valamiért bejöttem.

Egyetemen is köszön olyan srác, akivel az életben nem beszéltünk, de valamiért mindig megismer és mosolyog messziről.

Illetve az egyik csoporttársam (nem akar tőlem semmit, 30 felett van, ő maga mondta, felesége van meg gyereke) is mindig mosolyog, amikor meglát, néha egész órán néz, aztán mosolyog, ha zavarba jövök emiatt.

Illetve ma valamiért rákérdezett, mi a nevem (sokan vagyunk, én sem ismerek mindenkit név szerint), fogalmam sincs, miért fontos (csak a keresztnevem)

Valamiért útbaigazításnál is mindig megtalálnak kortól, nemtől függetlenül.


Megérteném, ha valami gyönyörű nő lennék, vagy feltűnően néznék ki, esetleg direkt keresném a szemkontaktust az emberekkel, de többnyire vagy bambulok, vagy el vagyok bújva valami könyv mögé (közelkedési eszközön pl).


25l


2019. jan. 22. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Külsőre átlagos vagyok, az a tipikus alig sminkel, átlagos alakú, hétköznapian és kényelmesen öltöző típus.
2019. jan. 22. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Mert nő vagy. A való életben is az történik, ami a társkereső oldalakon. A férfiak megrohamozzák a nőket. Ennyire egyszerű.

Amúgy vicces, mert ma pont tőlem is útba igazítást kértek. Szerintem ez nem függ össze a külső kinézetünkkel, csak egyszerűen a kisugárzásunk vonzóbb egyes embereknek. Te is szívesebben kérsz segítséget olyantól, aki esetleg mosolyog, és jó a kisugárzása, mint attól, aki olyan csúnyán néz rád, hogy öl a szemeivel. (Mint én régen:D) Mióta kezdem megtalálni a lelki békémet és egyre jobban érzem magam a testemben, azóta az emberek is teljesen máshogy viszonyulnak hozzám. Segítőkészek, kedvesek. A leglátványosabb változás ezzel kapcsolatban, hogy van egy kislány a családban, aki sose szeretett engem, viszont most már mosolyog, amikor meglát, és ő jön oda hozzám, hogy vegyem fel, játsszak vele, szóval le se lehet vakarni. A gyerekek kiolvasnak belőled mindent, mert ők nem az elméjükön keresztül élnek, ahogy a felnőttek.

Ha gondolod, küldhetsz egy képet. Megmondom, hogy mit látok.

2019. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valami teljesen egyedi kisugárzásod, ami vonza a férfiakat! Lehet, egyszerűen csak jó érzés a közeledben lenni :-)
2019. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!