Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy valaki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van, hogy valaki azért marad sokáig szűz, mert senkinek nem tetszett, illetve az illetőnek se tetszett senki?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen van.

Sőt, az action közelébe sem kerültem soha. Addig a pontig nem igazán jutottam még el, hogy vajon nekem tetszik e az illető.

2019. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én más okot ki se tudnék találni.
2019. jan. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem. Az a "másik" ok, hogy nem viszonozzák a tetszést. De az ugyanez pepitában, azért nem gondoltam külön oknak.
2019. jan. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van. Férfiak inkább azért, mert ők senkinek nem tetszettek, nők inkább azért, mert nekik nem tetszett senki.
2019. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én más tényezőket is hozzátennék. Én is később vesztettem el a szüzességem, mint az átlag. Szorongó személyiség voltam, sok kamaszkori sérelemmel, bántással. Nem nyitottam szinte senki felé, nehezen ismerkedtem, nyíltam meg, tartottam a távolságot a férfiaktól, meg úgy az emberektől általában.

Ha tetszettem is valakinek nem vettem észre, vagy a ridegségem miatt ő nem is kezdeményezett. Nekem meg nehezen tetszik meg valaki akivel nem is beszélek.

2019. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!