Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit? 20F 17N

Figyelt kérdés
Üdv. Egy éve találkozunk egy lánnyal házi buliban. Ismertük már egymást. Nagyon tetszik nekem de itt még együtt voltam a volt barátnőmmel. Nagyon bevolt csicsentve a buliba minden áron táncolni és az ölembe akart ülni. A sors ugy hozta hogy múltkor ismét találkoztunk. Beszélgettünk és csipkelődtünk egymással. Kérdezte hogy vagyok stb.. Mindenáron közös képet akart csinálni hogy feltegye a fbra napjába. Mikkor beszélgetünk közel jött hozzám és óvatosan a tenyerével megérintette a mellkasom.

2019. jan. 22. 19:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Neki jelenleg van barátja.
2019. jan. 22. 19:55
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy vélem, hogy odavan érted és fütyül a jelenlegi barátjára...

F.

2019. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.5 éve kb mesélte a haverom hogy a csaj állandóan kérdezte tőle hogy raktam e ki valamit fbra... A haverom húga 😅
2019. jan. 22. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Tehát jól sejtettem, hogy kedvel téged.

Ha ő is tetszik neked, akkor lépned kellene. Otthagyja a mostani barátját, mint Szent Pál az oláhokat!

2019. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már most sajnállak.
2019. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha össze is jön veled, te leszel a következő, akivel ezt fogja művelni, amit most a barátjával tesz.
2019. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem törvényszerű, hogy bekövetkezik, amit a 6. válaszoló jósol, de nem zárható ki. Ez minden párkapcsolatnál előállhat: váltják a partnert, keresik az igazit...
2019. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!