Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarhat velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarhat velem találkozni?

Figyelt kérdés

A párom egy régi ismerőse felajanlotta, hogy fussunk össze, bár én csak futólag ismertem őt. Elég szűkszavúnak tűnt, mást nem is írt nagyon ezen kívül.

A barátom azt mondta menjek el és derítsük ki mit akarhat.


2018. okt. 24. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el és kiderül, hogy mit akar. 😃 De azért nem fog ártani, ha gázspray lesz nálad.
2018. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férfi v. nő vagy?
2018. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2018. okt. 24. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet tud valamit a párodról, amit te nem. És a párod is ezért akar elmenni, hogy ne hogy lebukjon.
2018. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 Akkor ne menj. Ha pasi lettél volna, akkor azt mondtam volna, hogy menj.


Fogadjunk, hogy a pasi régi ismerőse egy nőci...

2018. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő férfi
2018. okt. 24. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, furdalja a lelkiismeret és szerintem el akar neked valamit mondani, de persze velem ne is foglalkozz és ne reagálj :(
2018. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A párom nem akar eljönni, csak nekem mondta, hogy akkor talizzak vele.
2018. okt. 24. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:

6 Én még mindig azt mondom, hogy csak úgy menj oda, ha képesnek tartod magad arra, hogy bármit is fogsz hallani, nem fogsz összeroppanni tőle és akármi is lesz, akkor is adsz lehetőséget a jelenlegidnek, hogy ha le is zárt valamit az életében, akkor azt lezártnak tekintsd.


De én még mindig amondó vagyok, hogy nem mennék el a helyedben. Mert cselszövést láttam eleget, és tudom, hogy némely gyenge jellemű egyedet lóvéért bármire rá lehet venni. És mivel nem ismered ezt a tagot, nem tudod milyen viszonya van a pénzhez, ezért én semmit nem fogadnék el az illető beszédjéből.


De ez az én véleményem. Az életedet viszont te éled.

2018. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!