Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni hogy az exedet mar zavarja, hogy tobbet akarsz?

Figyelt kérdés

Mar vagy 2 eve szakitottunk de idonkent ujra “egymasra talalunk”


o ezt azzal magyarazza hogy hianyzom neki mint barat viszont mindig eljutunk arra a pontra hogy en tobbet akarok. hozzabujni peldaul.


ilyenkor mindig megszakad a kontakt ujbol mert ot zavarja hogy tobbet akarok


de azelott meg nem tudtam levakatni se magamrol!!! folyton egymas karjaiban voltunk es imadtunk pl egyutt aludni... en ezt nem tudom felfogni hogy lett ilyen semleges felem


2019. jan. 22. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedjétek el egymást végleg, mert ez a kínlódás egyikőtöknek se jó. Az egyik mindig többet akar végül, ezért nem működnek az efféle barátságok. Ne találkozzatok! 31/N
2019. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő már nem szeret "úgy", fogadd elég csak barátkozzatok, ha így is megy, ha nem akkor kerüld el.
2019. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
o semsem akar tobbet! egyszeruen nem tudom felfogni ez hogy tortenhet meg.. minden voltunknegymasnak es mar egszeruen megolelni sem akar.. nem harag miatt csak nem erez ra kesztetest sem, ez felfighatatlan szamomra
2019. jan. 22. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél erőt magadon és ne keresd. Sehogy máshogy.
2019. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 ev alatt szamtalanszor nekifutottam mar a levallasnak, de mindig eljoty az a szakasz h valaszolok neki vagy ne adj isten keresem ha o mar egy ideje nem


most probalom visszaepiteni az onbizalmam es visszatolteni a szexualis energiaim es nem is sikertelen a haladas.. de egyszeruen nem tudom felfogni hogy tud valaki ennyire hidegge valni

2019. jan. 22. 22:07
 6/8 A kérdező kommentje:
persze volt olyan idoszak is ebben a ket evben hogy elerhetetlen voltam szval nem arrol van szo hogy pulikutyakent maszom utana.. de azutan is eljutottunk oda hogy szamara egyertelmu hogy koztunk mar nem lesz semmi
2019. jan. 22. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem barátkozunk meg jópofizunk az exszel. Nagyon nagyon megnehezíti a továbblépést. Kidobott, nem szeret, nem kellesz neki, abszolút nincs már miről beszélnetek. Töröld és tiltsd mindenhonnan.
2019. jan. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érintés, ölelés olyan dolgok, amit az ember a párjával, vagy olyan személlyel csinál, akitől többet akar. Nyilván azért tagadja meg tőled ezeket, mert már nem vagytok olyan kapcsolatban és szeretne végre továbblépni, csak te ezt nem érted meg. Engedd már el, az ég szerelmére. Csak magadat kínzod. Keress valakit, aki szívesen ölelget meg mást is csinál veled. 31/N
2019. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!