Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már, hogy "belesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már, hogy "beleszerettetek" valakibe akit még csak nem is ismertek?

Figyelt kérdés

Ma megesett velem, hogy hazafelé a buszon előttem szállt fel egy lány már a parfümje illata is tetszett, de amikor megláttam az arcát mikor leült végig futott rajtam egy fura érzés. Nagyon rossz hasonlattal élve egy fura borzongás kb mint mikor megijedsz valamitől majd elönt egy furcsa melegség.

Sajnos nem sikerült megszólítanom, annyian voltak a buszon.. :( De második alkalommal látom már a buszon, egyszer csak hátulról láttam de a kabátjáról, hajáról és parfümjéről felismertem azonnal. Remélhetőleg újra látni fogom és leszólíthatom :(



2019. jan. 22. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Amit te szerelemnek nevezel, az valójában csak szexuális vágy és vonzalom. Számomra egész másról szól a szerelem. A külsőségeknek, mint az illatnak vagy az arcnak nem sok köze van hozzá. Számomra a szerelem egyfajta intim lelki egymásra találás. A lelkek tánca.
2019. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló de nem szerelmének mondanám hanem inkább annak hogy nagyon felkeltette a figyelmem és szívesen megismertem volna

Szerelem első látásra dologban nem hiszek

Potdijaztam az autóját megérkezett a nő , gyonyoru szép volt kedves és ami a kedvencem volt orosz és orosz akcentussal beszélt magyarul

Imadom amikor így beszél valaki. Egyszerűen idáig vagyok érte

N24

2019. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*szerelemnek
2019. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
Ezt már 16 éves koromban kinőttem. 35/F
2019. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt sajnos. Van első látásra szerelem. Nem is hiszek másban. Van lassan kialakuló is, de az sosem olyan lángoló.
2019. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Én ezeket már réges régen levetkőztem. A kamaszkorommal együtt feledésbe merült.
2019. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Van 1-2 nagyon vonzó, érdekes kinézetű nő, aki egyből magával ragadna...
2019. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nálam is elfog múlni ez, és valóban tévesen azonosíthattam az érzést, de ilyet legutóbb akkor éreztem mikor az első barátnőmmel találkoztam akivel majdnem 5 évig voltunk együtt.

Esetleg ha valaki érdemleges infóval tudna szolgálni a lányról nagyon megköszönném.

Szolnokon szállt fel 17:50-es Szolnok-Cibakháza járatra, Rákócziújfaluban a Petőfi vagy Ságvári megállóban szállt le (azt hiszem az utóbbi). Hosszú világosbarna haj, kb 170cm magas, fekete kabát aminek a vállán egy aranyszínű falevél vagy hasonló fém dísz van 18-23 év közé tenném a korát kb. Sajnos facebook-on nem találtam meg :(

2019. jan. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!