Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valakibe "beleszerettetek" úgy, hogy még sosem beszéltetek vele egy szót sem?

Figyelt kérdés
Már évek óta látom ezt a fiút, és mindig is tetszett.Amikor egy helyen vagyunk, már többször is észrevettem hogy a haverja szól neki, vagy elkezd feltűnően köhécselni. De egyikőjüket sem ismerem, ő nem kezdeményez,én pedig nem merek, mert ugyan ezek a haverjával kapcsolatos dolgok jelek, de bennem van,hogy lehet félreértelmeztem valamit, és félek hogy mégsem.. Vannak időszakok amikor egész gyakran összefutunk, és a múltkor a szemébe néztem, és komolyan, egyszerűen elvarázsol :-D Nem ismerem egy kicsit sem, de annyira szimpatikus.Úgy érzem kell nekem, vagy nem is tudom. Azt látom benne, hogy annyira megértenénk egymást. De úgy hogy nem is ismerem. Talán kisugárzás? Mert én nem is az a fajta lány vagyok, aki csak úgy külső alapján belezúg valakibe. Sok ideje ezen gondolkodom, de nem merek,és nem is tudom, hogy kezdeményezzek. Mit tegyek?
2013. ápr. 2. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ajaj, de mennyire:D

Egy suliba, meg egy busszal járunk, meglátom, és wwwááá, kva jó kedvem lesz, meg nézem:$

2013. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és nem kezdeményezel nála valahogyan?
2013. ápr. 2. 00:23
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem. Pasim van..még...

Meg 2 évvel fiatalabb, én meg amúgy is elköltözöm. De jó azért nézegetni, olyan cuki:$

2013. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ja értem :DD
2013. ápr. 2. 00:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogyis de mindenképp tudasd vele kezdj el vele barátkozni elősször csak vagy ilyesmi!A barátnőmmel ugyanígy jöttünk össze 1 évig kerülgettük egymást ugy hogy mindketten elolvadtunk egymás látványától és az volt a nap fénypontja ha láttuk egymást kb 30másodpercre naponta végül nem birtam tovább és leszolitottam,azóta 6 év telt el és még mindig nagyon szerelmesek vagyunk!Nagyon rossz volt amikor bevallottuk mindketten egymásnak hogy első látás után odavoltunk egymásért és elpocsékoltunk egy csomó időt egymás nélkül pusztán félelemből!
2013. ápr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de jóó nektek:) gratulálok:)

csak én meg annyira félénk vagyok:/ Meg nem is tudom, hogyan kerülhetnék közelebb hozzá, hogy legalább barátkozzak vele. Mert egy közös barátunk sincsen, szóval közös társaság semmi. Tényleg csak látásból "ismerem". És nagyon nem vagyok az a típus aki csak úgy odamegy valakihez, hogy "na barátkozzunk" :-D

2013. ápr. 2. 00:33
 7/17 anonim ***** válasza:
szomszédod vagy suliban láttad meg először?
2013. ápr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
egy kisvárosba élünk mindketten, nem ugyanaz a suli sem, de szórakozóhelyeken;utcán néha látjuk egymást
2013. ápr. 2. 00:57
 9/17 Christian Death ***** válasza:
Én egybôl beleszerettem Niki Minaj-ba, pedig nem is beszéltem vele.
2013. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és tudsz róla valamit pl azt hogy van e barátnője?
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!