Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még decemberben megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még decemberben megismertem haverom növérét. Pár 100 km-re él innen. Párszor beszéltünk azóta is. Kicsit fura az egész. Hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kicsit beszélgettünk mélyebb dolgokról is. Pár káros dolog le akar szoktatni. Segítene új életet kezdeni ott ahol Ö él. Egy telefonhívás és mehetnék. Nagyon bekefásultam a mostani életembe. Itt nem lenne jó vége ha itt maradnék. De csak a szüleim tartanak vissza. 50 felettiek rokkant nyugdijasok meg 4 órás munkából élnek. Segítek nekik anyagilag ahogy tudok. Már mondtam hogy menni akarok. Erre megkaptam mit csinálnék ott hogy találom fel magam meg biztos lezünlenék. És ök mit csinálbék ök meg se élnének.....

És ezért nem megyek sehova.

Csak ez tart otthon.

De úgy szar az egész ahogy van.

Ebbe lassan bele fogok örülni.

Meg a lány is nagyon tetszik. Életembe nem láttam ilyen gyönyörü és értelmes lányt


2019. jan. 24. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj magadra is!!Elhiszem hogy segited a szuleid de ez a te (egyetlen) eleted árán?Azt irtad hogy most amúgy szar minden.Akkor?Ulj le beszélni a szuleiddel vagy elfogadjak és tamogatnak abban hogy elkoltozz és eled az eleted vagy másképp is lehet.Biztos számtalan ellen érvet mondanak,de idősebbek már.Sok sikert!
2019. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy gyanús, ha egy értelmes és szép lány szóba áll veled:)
2019. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pénzzel bárhonnan támogathatod őket.

Ha segíteni kell akkor meg 100 km nem akadály szó szerint lófasz...

Hogy a csaj mit akarhat arra csak ő tudna válaszolni.

2019. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, 100km? Autóval másfél óra. Édesanyám 300 km re lakik, havonta akár 2x is megyek, 4 óra út. Ilyenkor az utak miatt csak havi 1x. És segítem pénzzel amikor kell.

Ha maradsz sosem jutsz tovább, viszont ha elrugaszkodsz attól őket segítheted. És ha van kihez menni aki segít elindulni ne habozz!

2019. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!