Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van vita a kapcsolatotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van vita a kapcsolatotokban, akkor min vitatkoztok a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Nálunk pl. sok a vita a párom erős humora miatt meg a piszkálódás miatt.
2019. jan. 24. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, ha megemeljük a hangunkat, inkább megbeszéljük a dolgokat. Ha épp csattanunk, az általában olyan marha nagy dolgokon szokott történni, mint hogy nem a kedvenc tányérjába adt a férjem a kislányunknak a mt ebédet, vagy hogy kint felejtettem a kocsiban valamit. 😄
2019. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Valódi vita vagy veszekedés soha nincsen szinte. Humor meg piszkálódás miatt pláne nem, bírjuk az ilyesmit és szeretjük húzni egymás agyát.

Amiből talán van néha vita az a fáradt hisztizés. Mind a ketten hajlamosak vagyunk rá, elviselhetetlenek vagyunk nagyon fáradtan. A jobbik eset amikor csak az egyikőnk fáradt, olyankor a másik ezt tudja tolerálni. Ha mindketten ilyenek vagyunk az már a rosszabbik eset. :D De ilyenkor sem nagyon veszünk össze, csak hisztizünk kicsit. Én közlöm vele, hogy rettentő irritáló jelenleg, ő meg közli, hogy el akar válni aztán eszünk valamit és megyünk aludni.. :D

2019. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos van, a pénz. Ezen folyton megy a vita. Ki mire költ és miért, ki mennyit adott a háztartásba, kajára.
2019. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Fèltèkenysèg miatt...
2019. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is imádtam a párom humorát, de mostanában néha sértőnek találom, bár sokak szerint túlreagálom. Piszkálódás meg a részemről is van, sokszor mondom neki legyen talpig úriember. De szerintem minta pasi nincs, aki azt mondja hazudik :) mint ahogy minta nő avagy minta feleség sincs. És szerintem nem baj, ha egy kapcsolatban vannak viták. Veszekedések ne legyenek.
2019. jan. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!