Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez békülési szándék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez békülési szándék egy férfitől? Mégis meg akar ismerni?

Figyelt kérdés
Két hete összekaptam egy ismerőssel, mind2en lezártuk. Most felköszöntött a szülinapomon. Azért furcsállom, mert nemrég ismertem meg egy buliban, tehát alig ismerem.

2018. szept. 9. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd idővel kiderül. Lehet, hogy csak az átlagnál figyelmesebb ember, ne kombinálj. Ebből még semmire nem kell asszociálni. Jól nevelt, és figyelmes, ennyi az egész.
2018. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Annyira azert nem utal hogy ne koszontene fel? Tinik vagytok?
2018. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire kaptatok össze, de valószínűleg nem volt annyira vészes hogy ő úgy megutáljon

Meglehet hogy ő nem igazán az a haragtartó fajta és már el is felejtette az egészet

2018. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eléggé. Meg is lepett mert egy régebbi ismerőstől még megértem hogy rendes gesztus, de egy "jöttmenttől" fura.
2018. szept. 9. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak az emberi érzelmek, és van az illem. Előbbiek kilenghetnek pozitív és negatív irányba, de az illem állandó. Valószínűleg ezt ő is tudja, ezért köszöntött fel.
2018. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 Egy ismerős sosem jöttment.
2018. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nem válaszoltam. Kérdezzek rá hogy ez most mi?
2018. szept. 9. 09:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a facebook faladra írta, akkor simán lehet, hogy csak bosszantotta oldalt a kiírás, és ezért inkább felköszöntött, hogy eltűnjön. Én legalábbis ezt szoktam csinálni, ha távolabbi ismerősökről van szó. Nem hiszem, hogy van mögötte egyéb szándék. Köszönd meg udvariasan és kész. Ha békülni akar, majd szól.

Néha megdöbbenek rajta, nőtársaim mennyire túl tudják kombinálni a legapróbb semmiségeket is. A férfiak nem jelezgetnek meg utalgatnak meg ilyesmi, ha békülni akar, akkor azt fogja mondani. Szerintem simán csak normális.

2018. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 Mond meg neki, hogy köszönöd szépen, és ha van kedve, hangulata és ideje szerény személyedre, akkor szívesen beszélnél vele:) A többi meg kiderül majd szép apránként.
2018. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem akar vmit :)) nem irunk véletlenül :)
2018. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!