Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kapcsolatba lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kapcsolatba lépni egy lánnyal - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fent volt régebben közösségi oldalon, de már nincs, nem találom sehol... :( Telószámot nem tudom, mailcímet tudom, írtam is, azt is tudom, hogy hol laknak - de szülei nem ismernek, és nagyon ritkán van otthon, késő este meg nem akarok beállítani... Szeretem. :(
2010. jún. 30. 12:03
 1/10 Holdtündér ***** válasza:
100%

Ha annyira szeretnéd, addig mennél míg meg nem találod. Ráadásul tudod hol lakik. Nem értem mire vársz. -.-

A szüleihez meg nem kell azzal beállítani hogy "Szép napot, jöttem megkérni a lányuk kezét". Kitalálsz valamit hogy miért keresed, megkérdezed mikor van otthon és kész. Jajj legyen már fantáziád.

2010. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na és ha legutóbbi beszélgetésnél elküldött a p*csába? Akkor is menjek?
2010. jún. 30. 12:09
 3/10 Holdtündér ***** válasza:
Hát így már érdekes :D
2010. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
-.- ha elküldött a p!csába, akkor hagyd a f.szba, keress másikat.
2010. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na ugye :P Nem véletlen állok így a dolgokhoz.
2010. jún. 30. 12:12
 6/10 anonim válasza:
én is így vagyok de z nm úgy megy h odamész én is pont így vok és nagyon nehéz:S:S én ha eltudom érni akk megbesz vele 1találkozót és akk utána találkozol vele akk utána 1kicsit könnyebb.. lehet meghív magához..és utána látnának a szülei és könnyebb lenne odamenni
2010. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
:O így más xD
2010. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban elküldött,méghozzá ilyen stílusban ahogy leírtad,hát nem véletlenűl tette,szerintem nem érdekled:Sbár egy próbát megér...veszíteni valód nincs,ha mégis rosszúl sűlne el legalább akkor is megpróbáltad,de legalább utána már tisztábban fogod látni a helyzetet.:)
2010. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj valamelyik barátnőjével, hátha ő tud neked segíteni =)
2010. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Heh.. Már ha jóban lennék velük.. De köbö mindegyik utál.
2010. jún. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!